Як познайомитися з дівчиною в інтернеті чи на вулиці

Як познайомитися з дівчиною на вулиці?

Це питання виникає в головах багатьох хлопців, які бажають знайти собі пару, але не знають, як правильно вчинити. На жаль, начитавшись обмежених пабліків та порад, розумні молоді люди роблять абсолютно неправильні, неприємні та дурні вчинки, які відштовхують дівчат і викликають, або сміх, або роздратування.

Насправді, щоб сподобатися дівчині, варто відійти від всіх шаблонів і навчитися правильно мислити та мати хоча б мінімальне розуміння того, що дійсно хочуть жінки та від чого їм стає дискомфортно.

Як познайомитися з дівчиною на вулиці чи в компанії

Дуже багато молодих людей думають, як же поступити, якщо соромишся і не знаєш, що робити. Насправді, в першу чергу, повірити в себе. Чоловік, який впевнено поводиться і не боїться жіночої аудиторії, завжди сподобається більше ніж той, хто тихенько стоїть в куточку чи, навпаки, поводиться надто розв’язно.

Знайомлячись з дівчатами, варто чітко розуміти, з якою метою ви це робите. Якщо ціль – отримати даму, яка проведе з вами ніч, то тут все достатньо просто. Необхідно знайти компанію дівчат, що дуже яскраво реагують на всіх хлопців і поводяться вкрай звабливо. Але, як показує практика, таким жіночкам необхідне не спілкування, а стосик грошей, який підтвердить ваш хороший фінансовий стан. Тому, з подібними пані план дій дуже простий: купляти випивку, робити компліменти і реагувати на всі їх забаганки.

У випадках, коли чоловік бажає познайомитися для тривалих і адекватних стосунків, поведінка повинна бути кардинально іншою.

По-перше, нормальна, хороша, самодостатня жінка, в принципі, не дуже і бажає, щоб з нею хтось знайомився. Їй і так добре, вона знає собі ціну, має в голові приблизне бачення того, як має виглядати чоловік, який її зацікавить, та ніколи не зверне увагу на гроші і шаблонні фрази. Навіть більше, такі дівчата, найчастіше, відмовляються від того, щоб чоловіки за них платили. Пояснення такій поведінці дуже просте – вони не думають, що можуть чимось віддячити хлопцеві, тому не бажають бути йому винними.

Отже, якщо ви збираєтеся познайомитися з людиною, яку б хотіли запросити на побачення, спробуйте бути тим, хто здатен дійсно зацікавити.

Рекомендуємо:

Що цікавить дівчат?

Розум – це те, що приваблює дійсно хороших, яскравих і адекватних дівчат. Але тут варто зробити акцент на тому, що чоловік повинен бути розумним, але не зарозумілим. Якщо ви почнете хизуватися знанням шести мов, говорити японською, не перекладаючи, а також вдаватися в нетрі теорії струн, це, швидше за все, не дасть необхідного ефекту. Звісно ж, якщо ваша обраниця не Еммі Фарафаулер з «Теорії великого вибуху».

Для пересічної розумної дівчини важливо, щоб новий співрозмовник вмів її зацікавити, але не принизити. Це, до речі, дуже часта помилка чоловіків, які є дійсно розумними, але нездатними правильно оцінювати ситуацію і підлаштовуватися під обставини.

Як приклад, дівчині можна розказати якісь цікаві факти, які є науково популярними, але не починати доводити теорії і вдаватися в подробиці утворення чорної діри. Також під час розмови варто слухати жінку і точно вловлювати, що саме її цікавить. З любителькою історії треба говорити про історичні події, з цінителькою артхауз ліпше обговорити кіно, а з програмістом – нові програми чи винаходи.

Якщо ви раптом розумієте, що не маєте достатньо знань в тій області, яка цікавить жінку, не лякайтеся. Просто чесно скажіть, що не розумієтеся в конкретному питанні, але дуже хочете розібратися в тому, чим вона цікавиться. Як показує досвід, жінки поважають чоловіків, які можуть визнати, що вони чогось не знають, але готові навчатися.

Відео про те, як не треба знайомитись з дівчиною

Хоча, можливо, знайомство продовжилося за кадром та було вельми успішним.

Перше знайомство на вулиці

Якщо хлопець просто підходить до дівчини на вулиці, він має усвідомлювати, що все вирішать перші декілька фраз. Тому варто забути про банальні речі і спробувати сказати щось незвичне, те, що приверне увагу. Для того щоб навчитися правильно зацікавлювати людей, варто почитати книги, зв’язані з НЛП. Саме вони дають чітке і конкретне пояснення того, як саме людина реагує на нову інформацію і які існують «гачки» для утримання її уваги.

Насправді, реакцію людини можна передбачити по її жестам, усмішкам, міміці, коротким фразам. Але все це треба вміти відчувати інтуїтивно, або ж добре розбиратися в фізіономіці. Саме тому чоловікам, які хочуть навчитися знайомитися з дівчатами, варто, в першу чергу, читати більше літератури цього напрямку. Бо скільки б не писали пабліки про те, що жінки люблять наполегливих і впевнених, якщо дівчині не сподобалася поведінка і слова хлопця в перші секунди, навряд ячи вона змінить свою думку. Якщо, звісно ж, він саме не вдасться до іншої тактики.

Ніколи не можна намагатися знайомитися з жінками, як відверто поспішають. Багато чоловіків роблять цю помилку, а потім розчаровуються в собі, оскільки думають, що не варті уваги. Насправді ж, коли людина зайнята своїми думками та справами, вона просто дратується, коли хтось її відволікає.

Згадайте самі себе. Якщо зранку ви поспішаєте на роботу, а мама, тато чи сестра починають ставити зайві питання чи просто стояти на дорозі, яку реакцію це викладає? Правильно – злість.

І справа не в тому, що ви їх не любите, а в тому, що вони опиняються не в тому місці і не вт той час.

Тому якщо дуже сподобалася дівчина, що біжить кудись, не озираючись довкола, найрозумнішим буде купити їй букет квітів, швидко наздогнати та вручити, вклавши в нього свій номер телефону. Віддаючи букет можна сказати одну-дві фразу про те, як вона сподобалася, але не більше. Така поведінка дуже порадує людину, а коли вона закінчить всі свої справи то, швидше за все, згадає про вас і зателефонує.

Будьте цікавим

Також при першому знайомстві треба зробити щось, що зацікавить дівчину. Це може бути запрошення в цікаве і незвичне місце, короткий, але влучний жарт, факт, який змусить її почати розмову. Взагалі, тяжко вгадати, що саме приверне увагу, але можна сказати точно, що звичайне запрошення в ресторан навряд чи зацікавить нормальну дівчину, з якою ви зіткнулися посеред вулиці. А от похід в квест-рум, чи на виставку якогось незвичного художника – цілком.

Тому забудьте про нав’язані стандарти і шаблони та навчіться мислити креативно. Взагалі, дівчата люблять креатив, бо вони, в більші чи меншій мірі, творчі натури, які здатні придумувати щось оригінальне. Тому прості та шаблонні фрази ніколи не матимуть тої дії, на яку ви розраховуєте, адже для жінок все це надто просто.

Знайомства в соцмережах

znayomstvo z divchinoyu u kafe

Соцмережі сьогодні є тим полем, де можна завести цікаву бесіду, якщо вміти правильно аналізувати інформацію та не поспішати.

По-перше, намагаючись познайомитися в соцмережі, не треба думати, що у випадках, коли дівчина є онлайн, вона просто безцільно клікає мишкою та чекає, з ким би поговорити. Вона може працювати через мережу або просто тримати її відкритою, щоб не попустити повідомлення від друга і, водночас, займатися важливими справами. Тому повідомлення «Привіт, як справи?», точно не змусить її зацікавитися вашою персоною. Навпаки, її може це розсердити, особливо якщо ви будете надто нав’язливими і продовжуватимете писати, навіть якщо людина не відповідає.

Тому перш ніж починати знайомство, вивчіть інформацію, яка є на сторінці. Насправді, ВК чи ФБ – це дзеркало, яке чудово показує характер, інтереси, бажання та зацікавлення людини. Тож не полінуйтеся погортати її відео, аудіо, фотографії, подивитися групи, на які вона підписана. Навіть після десятихвилинного моніторингу можна зробити хоча б поверхові висновки по те, чим людина живе і будувати своє спілкування, засновуючись на її зацікавленнях.

Також варто приділити увагу свої власній сторінці, адже дівчата – дуже цікаві натури.

Навіть якщо вони не бажають знайомитися, в дев’яноста дев’яти випадках зі ста, все одно зайдуть на сторінку того, хто їм написав і продивляться інформацію. І якщо побачать там фотографії з пивом, цигарками та «пацанами», примітивні пости і групи, які показують чоловіка не в найкращому світі, то вже точно не продовжать з вами діалог.

Тому постарайтеся оформити свою сторінку так, щоб вона показувала вас з кращого боку, але не брешіть. Немає сенсу писати, що ви читали Сартра, якщо навіть не маєте уявлення, хто він є. Чесно розповідайте про свої погляди та бажання і якщо смаки людини, на яку ви звернули увагу, будуть збігатися з вашим – швидше за все, вона зреагує на повідомлення.

А якщо ні – не треба засмучуватися, адже щоб почуватися дійсно щасливими, необхідно знайти того, ким не доведеться прикидатися. Бо в будь-яких стосунках головне – це щирість, розуміння і однакові погляди на життя.