7 років: яке це весілля

7 років подружнього життя – це вже чималий строк.

Саме тому щасливі пари відзначають це свято в колі рідних та друзів. Вони змогли пройти через певні життєві випробування, досягти нових вершин та довести всім і собі, що любов здатна перемагати труднощі.

Символом річниці вважається мідь, і це не дивно. Адже такий метал є достатньо міцним, але й гнучким, як і семирічні стосунки.

7 років: яке весілля

Отже 7 років – це мідне весілля. А мідь – це метал, який може бути як міцним і твердим, так і пластичним, м’яким. Так само відбувається і в стосунках. Пара вже навчилася бути м’якшою у відношенні одне до одного. Вони знаходять компроміси, розуміються в складних питаннях, приходять до спільних рішень. Водночас, їх стосунки стали достатньо міцними, аби бути впевненими в почуттях своєї половинки, завжди на неї покладатися та знати, що вдома чекає той, хто ніколи не зрадить і підтримає в будь-яких починаннях.

А ще, метал неможливо розірвати, тому таку пару не лякається всілякі дрібниці, які можуть зіпсувати стосунки тим, хто тільки починає будувати власну сім'ю. Окрім того, мідь може плавитися, змінюватися, так само як і відносини, бачення свого партнера, бачення світу. Тому мідь символізує щасливе майбутнє міцної пари, яка здатна подолати все і пройти крізь ціле життя, не втрачаючи палкого та відданого кохання.

Рекомендуємо:

Річниця весілля 7 років: традиції святкування та привітання

На святкуванні сьомої річниці необхідно подбати про те, щоб в інтер’єрі було використано більше мідних предметів. Наприклад, на столах можна розставити гарні витончені підсвічники з цього металу. Вони не тільки притягнуть радість та удачу в будинок, але і створять справжню романтичну святкову атмосферу. Також можна встановити вази-акваріуми, в які гості насиплють мідних монеток, які так само допомагатимуть сім’ї жити в достатку та не перейматися через фінансові негаразди.

Аби повністю дотриматися всіх традицій, молодим в день сьомої річниці їхнього весілля варто разом повісити над дверима мідну підкову. Взагалі, підкова – це дуже сильний оберіг для кожного. А та, яку повісили саме в цей день, акумулюватиме позитивну енергію і допомагатиме вирішувати будь-які побутові проблеми без сварок та скандалів.

Пам'ятне відео до святкування

Як привітати з 7 роками подружнього життя

На мідне весілля рідним та друзям необхідно придумати дійсно щирі та гарні привітання. Не варто користуватися шаблонними віршиками, адже це вже не модно і може викликати думки про те, що людині навіть нема чого сказати від серця. Тож пропонуємо вам декілька варіантів вітань, якими можна надихнутися та скласти таку промову, щоб подружжя надовго її запам’ятало.

Подарунок на 7 років весілля

  1. Наші дорогі, чудові, прекрасні і неймовірні. Дивлячись на вас, я впевнено можу сказати, що така пара обов’язково проживе в мирі та злагоді не одне десятиріччя, виховає прекрасних дітей і зможе довести всім, що справжнє кохання існує. За останні сім років ви змогли багато зрозуміти, навчитися допомагати одне одному, підтримувати, не зважати на дрібниці та завжди разом знаходити вихід з будь-якої ситуації. Ви стали справді міцною парою, союзом, який неможливо розбити чи зламати. Ви, дійсно, як мідь. Цей метал одночасно твердий і гнучкий. Так само і ви, об’єднані коханням, взаєморозумінням, повагою одне до одного – ви вже єдине ціле. Водночас, за ці сім років ви навчилися бути гнучкими, підлаштовуватися, розуміти, що кожен з нас має право на помилки і всі люди повинні поступатися одне одному та іти на компроміси. Тому я щиро бажаю, щоб ваші стосунки з часом тільки зміцнювалися, перетворюючись з міді в срібло, а потім і в золото. Насолоджуйтеся своїм щастям та завжди пам’ятайте, що в житті можна подолати все, коли поруч є найкраща і найрідніша людина.
  2. Мідне весілля не даремно називається саме так. Адже мідь – це дивовижній метал, достатньо твердий, щоб не зламатися, але достатньо пластичний, аби змінювати свою форму. Саме такими є і ваші стосунки. Ці сім років стали для вас дивовижним досвідом, який навчив вас, як будувати взаємини, допомагати одне одному, разом вирішувати всі складні питання та не боятися ризикувати. Ви – дивовижна пара, люди, які щодня доводять усьому світу – справжнє кохання існує. Воно горить в ваших очах і серцях настільки сильно, що кожен з нас відчуває цю дивовижну енергію. Для мене ви приклад того, якою повинна бути справжня сім'я. Тому ніколи не втрачайте віри одне в одного, знаходьте порозуміння в будь-якій ситуації, пам’ятайте, що знайти свою справжню другу половинку – це найбільше щастя в житті. Тому нехай на вашому життєвому шляху буде якомога менше перепон, а всі дрібні перешкоди ви легко здолаєте разом, тримаючись за руки та рухаючись вперед, до щасливого майбутнього.
  3. Сім років – це дійсно великий термін для молодої сім’ї. І якщо люди змогли пройти цей шлях разом та не втратити свого кохання, ніжності і відданості – значить, вони обов’язково залишаться разом вже назавжди. Ви дуже легко подолали цю життєву дистанцію, і це не дивно, адже такі сильні почуття, як у вас – рідкість. Те, як ви дивитеся одне на одного, як розумієте свою кохану людину без слів – просто дивовижно. Ваші очі блищать любов'ю так само сильно, як і сім рогів назад. Тому я від всього серця бажаю вам і надалі вміти знаходити компроміси, проявляти таку ж гнучкість, пам’ятати про те, що щасливі люди – це ті, які здатні іти назустріч та дивитися на ситуацію очима іншого. Хай в ваша родина буде дуже щаслива, діти ростуть розумними , здоровими і такими ж чудовими, як їх батьки. Нехай все, що ви запланували вдається і ваше щастя ніколи не скінчиться.

Що подарувати чоловікові, дружині

Обираючи подарунок для другої половинки, варто звертати увагу не тільки на символізм, але і на побажання людини. Тому якщо ви точно знаєте, що коханий хоче книгу або нову комп’ютерну гру – не варто дарувати йому старовинну монету чи статуетку з міді. Те ж саме можна сказати і про вибір презенту для дружини.

А от у випадках, коли конкретних побажань нема, для чоловіка можна підібрати гарний портсигар, запальничку, набір для письмових інструментів. А представниця прекрасної статі може зрадіти набору мідних прикрас або вишуканій шкатулці.