6 років: яке весілля та що подарувати

Наші слов’янські традиції передбачають дуже багато свят і річниці весілля не є виключенням.

Кожного року пара відзначає певний ювілей, адже за 12 місяців вона долає ще одну сходинку подружнього життя, вчиться краще одне одного розуміти, підтримувати, іти на компроміси.

6 років разом – це дуже цікава річниця, яка зветься чавунним весіллям. Хоча ця дата зовсім не кругла, все одно вона є дуже важливою для подружжя та має свій особливий символізм.

6 років яке весілля та традиції

Символом шестирічного ювілею є чавун. Цей метал виглядає дуже міцним, але не всі знають, що якщо зробити один неправильний рух – чавунний виріб розлетиться на сотні дрібнесеньких уламків. Саме таким є і подружнє життя після шести років разом.

На перший погляд здається, що все стало просто ідеально, шлюб настільки міцний, що оточуючі дивуються, як же їм вдалося так швидко перетворитися в єдине ціле. Але, насправді, якщо чоловік чи дружина не будуть ставитися одне до одного з повагою, дбати та розуміти, є дуже великий ризик, що щастя розіб’ється, наче чавун.

Ось чому ювілей є нагадуванням молодятам про те, що їм необхідно берегти одне одного і завжди іти на поступки, аби не розбити ніжне і крихке серце своєї половинки.

До речі, у чавуна є ще одна властивість – коли його сильно нагрівають, метал стає набагато міцнішим. Тому чавунне весілля нагадує подружжю про те, що ніколи не можна втрачати пристрасті, адже порозуміння і повага – це чудово, та, насамперед, між чоловіком і дружиною має горіти та не згасати справжній вогонь кохання.

Рекомендуємо:

6 років подружнього життя: вітання

Збираючись на святкування чавунного весілля необхідно заготувати тост, який би не тільки показав всю вашу любов до подружжя, але і нагадав їм про дійсно важливі речі. Нижче ми наводимо декілька прикладів, якими можна скористатися або ж надихатися під час написання власного привітання.

Деякі люди дуже переживають, вважаючи, що не вміють правильно говорити. Насправді, немає підстав для хвилювання, якщо слова ідуть від самого серця.

  1. Любі мої, чудові, дивовижні, такі ж закохані, які шість років тому. Але більш мудрі, розважливі, ті, хто з честю пройшов всі випробування перших років подружнього життя. дивлюся на вас і розумію, що та іскра, яка колись запалилася – ніколи не згасне. В ваших очах горить стільки пристрасті і ніжності, що ми всі можемо відчувати цю неймовірно світлу і прекрасну енергію. Кажуть, що чавун – це дуже міцний, але і дуже крихкий матеріал, якщо з ним поводитися неправильно. За ці роки ви довели, що знаєте, як знаходити одне до одного підхід, як виходити зі складних ситуацій і завжди підтримувати свою половинку, щоб там не сталося. Тому я щиро бажаю, щоб ваш шлюб ставав тільки міцнішим і міцнішим, щоб нічого в цьому житті не змогло зламати і розбити ці неймовірно міцні стіни, які ви побудували довкола свого щастя. Радійте кожному дню, сміливо крокуйте вперед та не бійтеся ризикувати. І бережіть одне одного, бо така любов як у вас – це найкраще, що може трапитися з людиною в її житті.
  2. Дорогі мої, ще начебто вчорашні, наречені, а сьогодні вже дуже міцна, прекрасна та щаслива сім'я. Дивлячись на вас я розумію, що справжнє кохання існує і треба просто прикладати зусилля, аби його не тільки знайти, а ще і зберегти. Ви підтримуєте вогонь вашої пристрасті щодня протягом цих шести років. І я щиро бажаю вам не втрачати його ще як мінімум шістдесят. Хай в ваших очах ніколи не згасає ця ніжність і любов, яка відчувається майже фізично, коли ви є поруч. Вважається, що чавун стає набагато міцнішим, якщо його поставити в розжарену піч. То нехай і жар вашої любові надає міцності стосункам і не дозволяє дрібним негараздам псувати життя. Пам’ятайте, що це дивовижно, коли люди знаходять одне одного і створюють дійсно міцну і щасливу сім'ю. Бережіть одне одного, завжди знаходьте можливість порозумітися і пам’ятайте, що життя дало вам найбільший подарунок – одне одного. Тому цінуйте те, що маєте і несіть свою любов через роки та десятиріччя.
  3. Вітаю вас мої чудові і неймовірні, мій приклад справжнього кохання та ідеальних взаємин. Шість років – це досить великий термін, за який може трапитися все. Але завдяки вашій вірності і відданості, щирому коханню та вмінню знаходити компроміси, ви з честю пройшли усі випробування та зараз сидите тут перед нами, такі ж закохані, щасливі і прекрасні, як і в день вашого весілля. Ця річниця є дуже символічною, адже чавун – одночасно крихкий і міцний метал, такий же, як і стосунки закоханих. Його міць – символ взаємної підтримки, допомоги, віри одне в одного. А крихкість та тендітність. – це ваші душі і серця, які можна образити неправильно сказаним словом чи необдуманим вчинком. Тому я від щирого серця бажаю вам завжди дбати одне про одного, ставити себе на місце свої половинки, спочатку добре обдумувати і тільки потім говорити те, що на серці. Поважайте одне рідного, любіть, цінуйте і пам’ятайте, що любов, яка вам дана – це наче прекрасна квітка, про яку завжди треба дбати і давати їй життєдайні сили.
  4. Дорогі мої, щиро вітаю вас з чавунним весіллям. Чавун – це символ міцності, метал, який може слугувати віками. Якщо тільки біти з ним обережним, інакше він може розколотися на багато уламків, які так тяжко склеїти. Тому я бажаю вам ставитися одне до одного так, як ставляться до найцінніших і найкрихкіших речей в світі. Якщо в вашій родині житиме повага, ніжність, відданість, взаєморозуміння, то вона буде міцніше будь якого чавуна і ми збиратимемося на такі святкування ще не один десяток разів.

Що подарувати чоловікові дружині

Подарунків на чавунне весілля можна придумати безліч, але якщо справа стосується вибору презенту для другої половинки, то не варто брати щось надто просте і шаблонне. Наприклад, для дружини можна обрати не сковорідку чи горщики для запікання, а гарну оригінальну чавунну шкатулку. А в якості подарунку для чоловіка, особливо якщо є заміський будинок, можна обрати красивий мангал та набір шампурів з оригінальними витонченими ручками.

Вибираючи презент треба пам’ятати про те, що він повинен бути корисним, стильним та підкреслювати те, що чоловік або дружина знають про хобі і зацікавлення своєї половинки, та беруть це до уваги.