40 років весілля: привітання та подарунки

Коли люди проходять разом довжелезний шлях в сорок років, це означає, що їхня любов змогла перемогти все.

За такий проміжок часу стається дуже багато подій, як радісних, так і печальних. І тільки ті, хто не втратив своїх почуттів, пройшов крізь всі труднощі та зміг не тільки вберегти, але і зміцнити свою родину, святкують ювілей, 40 років разом.

40 років: яке це весілля?

40 років з дня одруження називають рубіновим весіллям. Це дорогоцінне каміння не випадково обране символом свята. Адже рубін – дуже міцний матеріал, який майже неможливо розбити або зламати. До того ж, самоцвіт має червоний колір, а саме він і асоціюється у нас з коханням, пристрастю та невмирущими почуттями.

На святкування рубінового весілля повинно бути якомога більше відтінків червоного та пурпурового. Можна оформити стіл червоним серветками та келихами з багряним візерунком. Також дуже гарно будуть виглядати червоні трояни в вазах.

До речі, обираючи букети гості не помиляться, коли придбають саме червоні квіти.

Відео привітання зі святом

«Наречена» також може вдягнути червону сукню. Цей колір підкреслить її енергійність, душевну молодість та красу, яка не тьмяніє з роками, адже поруч є чоловік, який своїм коханням дарує їй впевненість в собі та відчуття, що вона – найпрекрасніша жінка в світі.

Рекомендуємо:

40 років подружнього життя: привітання

Привітання на таке чудове свято – це не просто слова, це те, про що говорить душа. Саме тому варто придумати щось дійсно цікаве і нетривіальне. Ми пропонуємо вам декілька варіантів якими можна надихнутися, аби сказати своїм рідним і найдорожчим найкращі побажання.

 1. Мої любі, чудові, дивовижні, такі молоді і енергійні, такі світлі та радісні. Ви – справжній приклад того, що кохання, щире та віддане, ніколи не згасає. Ви разом вже сорок років, це – величезний строк. Тому для нас щастя бачити вас разом, бачити, як ваша любов досі зігріває серця і дає сили боротися з будь-чим.
  За весь цей час відбувалося різне, хороше і погане, але ви ніколи не лишали одне одного, завжди знаходили компроміси, допомагали, боролися за своє щастя. Ваші діти виросли прекрасними людьми, якими ви можете пишатися. Ваш дім – це неймовірне місце, сповнене дуже теплою, світлою енергією, яка дарує спокій і відчуття того, що ти вдома, ти там, де завжди люблять і чекають. Дивлячись на вас хочеться бажати усій молоді, яка тут присутня, знайти таке ж кохання і так само пройти через все разом.
  Будьте щасливі, будьте здорові, пам’ятайте, що доки в серцях живе кохання – ви лишаєтеся юними хлопцем і дівчиною, такими ж авантюрними і рішучими, як і колись. Тому бережіть одне одного, любіть одне одного і нехай ми ще не раз зберемося на таких ювілеях.
 2. Мої рідні, чудові, неймовірні мама і тато. Ви – найдорожчі люди, які змогли виховати мене справжньою людиною. І вам це вдалося завдяки тому, що з дитинства я бачила (бачив), що це таке – кохання. Кожного дня в нашому домі лунав сміх, ви були таким ніжними і терплячими одне з одним, підтримували ініціативи своєї половинки і ніколи не сварилися через дрібниці. Ви завжди знали, як знайти компроміс, як допомогти одне одному розвиватися і досягати мети.
  Ваше кохання і наша сім'я – це приклад того, якими повинні бут справжні пари і справжні родини. Дивлячись на вас, я хочу лише одного – прожити таке ж життя зі своєю другою половинкою. Ви навчили мене, що чоловік і дружина – це дві особистості, які мають свої бажання, і цілі в житті. І люблячі люди повинні робити все, аби допомагати одне одному втілювати мрії в житті.
  Така взаємоповага, так відданість, яку я бачу у вас – це дивовижна рідкість і я безтямно щаслива (щасливий), що саме такі неймовірні, мудрі люди стали моїм батьками. Бажаю вам жити довго-довго, вчити всіх нас тому, як правильно будувати с свої стосунки. Я бажаю вам здоров’я і хай це кохання, яке палає в ваших очах вже сорок років, не згасне ніколи.
 3. Сьогодні дійсно дивовижне свято – ваш рубіновий ювілей. Ми всі зібралися за цим столом, аби не просто розділити з вами щастя, але і сказати найтепліше слова, побажання, які хочеться промовляти, дивлячись у ваші щасливі і закохані очі. 40 років – це дуже довго і водночас дуже мало. Здавалося, що ваше весілля було тільки недавно і ось уже ми сидимо тут, разам, з дітьми та онуками. Ви – неймовірний приклад того, що кохання може перемогти все, якщо воно дійсно справжнє. Ви збудували своє життя, пройшовши через безліч труднощів. Ви старалися і перемагали, бо завжди вірили одне в одного і підтримували одне одного. Ваше сімейне життя – це приклад для багатьох, адже ви змогли лишитися вірними і відданими, навчилися розуміти та поважати думку, здолали всі перешкоди і вийшли переможцями.
  Так, ви дійсно перемогли рутину і буденність, через яку так часто згасає вогонь кохання. Я дивлюся на вас і бачу, так само юних, романтичних, пристрасно закоханих хлопця і дівчину, якими ви були сорок років тому. Бережіть ваше кохання – бо це скарб, який дав вам Всесвіт, і який ви змогли вберегти і пронести крізь життя.
 4. Рубін – це дуже гарне і міцне дорогоцінне вміння. Таке ж, як і ваша пара. Ви – неймовірно прекрасна сім'я, яка подарувала світу чудових дітей, змогла багато чого досягнути в житті і завжди рухалася вперед, не зважаючи ні на що. Я щиро бажаю вам і надалі лишатися такими ж енергійними, закоханими, вірним і відданими. Нехай ваше кохання оберігає вас, ваш дім і всіх ваших близьких.

Що подарувати батькам

Гарні подарунки на 40 років весілля

На рубінове весілля парі, найчастіше, дарують речі з цим дорогоцінним камінням або все, що має червоний колір. Тому, як друзям родини, так і дітям подружжя буде нескладно обрати щось цікаве.

Найпростіший варіант – комплект прикрас для мами і шпилька для краватки чи запонки з рубіновими вставками для тата. Також цікавим презентом можуть стати парні світильники для спальні з червоними плафонами або красиве дзеркало в рамі з червоного дерева. Ще один варіант – витончений столовий сервіз з багряним візерунком або набір келихів.

А взагалі, неважливо якого кольору буде подарунок, головне щоб він дійсно подобався і відповідав смакам пари.