35 років весілля: привітання, подарунки

Подружжя, що тримається разом три з половиною десятиліття, заслуговує на особливу повагу.

Люди, які стільки прожили разом і не втратили тої щирості почуттів, яка була у них в день весілля – неймовірно щасливі, тож нехай у це свято буде чудове святкування. Саме тому на такий ювілей всім близьким і друзям варто підготувати гарні привітання та влаштувати неймовірну вечірку.

А діти можуть починати вітати батьків ще з рання, адже є багато цікавих ідей, щоб відзначити ювілей.

Яке це весілля і як його відсвяткувати

35 років – це полотняне або лляне весілля, тому на таке свято заведено дарувати подарунки з тканини, а також використовувати в декорі більше елементів з льону. До речі, цим можуть скористатися діти та онуки, які захочуть привітати своїх рідних та найдорожчих.

Щоб зробити «молодятам» приємний сюрприз, варто написати привітання на тканині та розвісити такі транспаранти по будинку. Коли ювіляри побачать ці написи, вони будуть дуже приємно вражені.

Для декору ресторану, в якому буде проводитися вечірка, також знадобляться цікаві прикраси з тканини. Це можуть бути янголятка чи серця, гарні серветки, красиве драпірування на стільцях з витонченими бантами зі стрічок.

Відео про святкування коралового весілля

Рекомендуємо:

35 років подружнього життя: привітання

Гарне вітання для подружжя на такому святкуванні – це обов’язок кожного гостя. Тому треба придумати дійсно душевні і щирі слова, які б показали парі, як сильно їх люблять, цінують, та як бажають всього найкращого.

Деякі люди чогось думають, що не вміють гарно говорити, тому обирають найпростіший шлях – віршики з листівок. Але сьогодні це вже примітивно і недоречно. Тому не треба сумніватися в своїх талантах, адже коли говорить серце, промова не може бути поганою. І щоб ви змогли надихнутися та придумали дійсно щось неймовірне, пропонуємо вам декілька варіантів привітань з полотняним весіллям.

  1. Наша люба, чудова, прекрасна, неймовірна пара. Сьогодні у вас величезне свято – 35 років, як ви заприсяглися бут разом в горі і радості, 35 років з того дня, коли ви стали не просто закоханими, а чоловіком і дружиною. За весь цей час в житті ставалося багато різних подій: радісних, печальних, веселих, сумних. Були подорожі, пошуки себе, була кар’єра і ваші власні хобі, але все це не заважало вам будувати міцну і неймовірно щасливу сім'ю. Ви – саме ті люди, які доводять, що чоловік і жінка – це дві людини, які мають поважати одне одного, допомагати, цінувати і підтримувати. Ви домоглися того, чого бажали, і все це завдяки тому, що бачили в своїй половинці рівноправного партнера, того, з ким ви можете поділитися, того, хто дасть хорошу пораду, зрозуміє і ніколи не стане на шляху до мрії. Ваша любов і ваша віра одне в одного давала вам сили і ви завжди йшли вперед. Ось зараз, дивлячись на вас, я бачу прекрасну пару, яка заражає всіх своїм оптимізмом і є прямим доказом того, що справжнє кохання існує, і воно не згасає протягом десяти двадцяти, тридцяти п’яти років. Не згасає і не згасне ще багато десятиліть. Лишайтеся так само прекрасними, яскравими, закоханими. Любіть одне одного і нехай ваш вогонь кохання завжди яскраво палає, освітлюючи шлях.
  2. Матусю, тату, ви – найкраща в світі пара, мій приклад для наслідування, моя найчудовіша сім'я, за яку я завжди дякую і дякуватиму Богу. Ваше кохання – це неймовірна сила, дивовижна енергія, яка завжди наповнювала наш будинок, захищаючи його від суму, злості, образ та самотності. Так, в вашому житті було багато випробувань, але ви з честю їх проходили, завжди зберігаючи свою любов, підтримуючи одне одного, та роблячи все, аби в родині всі почувалися щасливими. Ви навчили мене, що по справжньому кохати – це не просто говорити ніжні і романтичні слова. В першу чергу – це розуміти одне одного в мовчанні, підтримувати, коли стає важко і опускаються руки, вірити та завжди давати можливість своїй другій половинці реалізовувати власні мрії. Ви навчили мене, що саме гармонія в житті дарує щастя. І це дійсно так, бо я виросла (виріс) в справжній любові, турботі і ніжності. Дякую вам, що ви – такі чудові і неймовірні. Нехай ваше кохання і далі палає так пристрасно та яскраво. Будьте здоровими, будьте щасливим, і завжди лишайтеся прикладом ідеальної пари.
  3. Полотняне весілля – це ювілей, який є дуже символічним. Адже лляна тканина добре тягнеться, та не рветься. Так само і ваші стосунки через 35 років стали компромісними, ви навчилися без слів розуміти одне одного, іти на зустріч, підтримувати, рахуватися з думкою своєї половинки. І завдяки цьому шлюб став ще міцнішим, ваші долі сплелися наче дві нерозривні ниточки назавжди. Я бажаю вам і далі лишатися такою ж дивовижною і чудовою парою, яка є прикладом того, що справжнє кохання існує, і його не можуть знищити ані випробування, ані побут. Будьте здоровими, такими ж щасливими, як сьогодні, діліться мудрістю з дітьми і онукам, та живіть разом ще дуже-дуже довго в мирі і злагоді.
  4. Сьогодні у вашої сім’ї черговий ювілей – 35 років. За цей час в вашому житті сталося багато різних подій, але нічого не змогло загасити кохання, яке досі палає в серцях і блищіть в очах, як і три з половиною десятки років тому. Лишайтеся завжди такими ж молодими, енергійними, люблячими, мудрими. Нехай ваші діти беруть з вас приклад, бо саме вашу родину можна без лестощів назвати ідеальною. Будьте здоровим і пам’ятайте, що у вас попереду ще як мінімум стільки ж років щасливого подружнього життя.

Що подарувати батькам на ювілей

Подарунок на коралове весілля

Всі батьки, скільки б їх дітям не було років, завжди намагаються зробити для них найкраще. Тому якщо останні хочуть подарувати батькам дійсно щось вагоме на таке свято, непоганим вибором стане оплачений відпочинок. І не важливо, куди саме поїде подружжя – в Трускавець, Одесу, Львів, Лондон, Шотландію чи на Кіпр. Головне, щоб вони змогли отримати нові емоції, забути про всі проблеми та знову відчути себе молодими, готовими до пригод.

Якщо ж фінансовий стан не дозволяє зробити такий подарунок, обираючи презент, варто відштовхуватися від смаків та бажань батьків. Це може бут щось символічне, домашня техніка, постільна білизна або вироби ручної роботи, які покажуть всю любов і повагу дітей.