20 років: яке весілля та що подарувати

20 років разом – це не просто термін, це величезний відрізок життєвого шляху, на якому може трапитися все.

І якщо пара змогла пройти через всі випробування та залишитися вірною і відданою одне одному, значить, їхнє кохання дійсно щире, справжнє, глибоке, а не лишень пристрасть, яка зникає за кілька років.

20 років яке весілля

20-тий ювілей подружнього життя називають порцеляновим весіллям. Такий символізм обрано не випадково, адже саме порцеляна з роками стає міцнішою та надійнішою, втрачає свою крихкість і перетворюється в матеріал, якому нічого не страшно. Це свято варто відзначати разом з друзями і близькими, адже подружжя заслужило на чудову вечірку та щирі привітання.

Для святкування можна обрати затишний ресторан на набережній або гарну садибу в лісі чи горах. Серед предметів оздоблення обов’язково повинні бути порцелянові речі: невеличкі статуетки, вази для квітів, столові прибори. Цей матеріал є не тільки захисником подружжя, але і справжньою окрасою для вечірки.

Рекомендуємо:

20 років подружнього життя: вітання

Привітання на порцеляновому весіллі повинні звучати повсякчас. Тому всім гостям варто скласти таку промову, яка була б не тільки гарною, але і щирою. Головне, не бійтеся говорити те, що дійсно відчуваєте. Запам’ятайте, слова, які ідуть віл душі – найчудовіші. Далі ми наводимо декілька прикладів привітань, якими ви завжди зможете надихнутися, щоб висловити те, що у вас на душі.

1. Дорогі мої, любі і чудові. Нехай з вашого весілля минуло вже 20 років, мені здається, що все це було наче вчора. Ви такі ж молоді, гарні і неймовірно закохані. Але за два десятки років все ж таки дещо змінилося – ви стали набагато мудрішими, навчилися іти на поступки. Ви більше не намагаєтеся довести тільки свою правду, а завжди стараєтеся зрозуміти другу половинку, відчути те, що відчуває вона, глянути на ситуацію з її боку. Саме це і допомогло вам не втратити тої іскри, яку дає любов, а також зберегти свої стосунки дійсно міцними, щирими, справжніми. Ви – приклад для своїх дітей, які завдяки вам стають тими людьми, хто ще не раз змусить вас пишатися їх досягненнями. Ваші стосунки – це приклад для усіх нас. На долю кожної пари випадають свої випробування і часто люди не можуть подолати їх, але ви точно не з таких. Та відвага, та любов і відданість, яку ви даруєте одне одному, своїм дітям, усім нам – це найпрекрасніша і найдивовижніша сила, яка дозволила вам здолати все і бути зараз тут, перед нами, разом, закоханими і щасливими. Я щиро бажаю вам, щоб наступні двадцять, тридцять, сорок, п’ятдесят років в вашому подружньому житті все було чудово і неймовірно. Хай кожен ваш день наповнюється радістю і щастям, мрії збуваються і стаються неймовірні дива.

2.Татусю, матусю, вітаю вас з цією чудовою, дивовижною датою – порцеляновим весіллям. Змалечку ви для мене були прикладом справжнього кохання, відданості, підтримки. Я пам’ятаю, як ви дивилися одне на одного, як разом сміялися і в дитинстві я думав (думала), що ви – ідеальна пара і я хочу таку ж сім'ю в майбутньому. Пройшло стільки років, а моя думка не змінилися. Ви – це приклад справжнього кохання, неймовірної відданості і ніжності. Скільки себе пам’ятаю ніколи не було жодного випадку, коли б ви сварилися по справжньому. Так, між усіма людьми стаються непорозуміння, але завжди було видно, що для вас то дрібниці, адже кохання – ось найголовніше і найважливіше, що ви маєте. Ви – мій приклад, мій еталон, мій ідеал. Я бажаю вам, щоб ви ще довго-довго жили в такому ж коханні, щоб в нашому домі завжди було світло і затишно, а саме так є зараз, адже ваша любов наповнює його дивовижною енергією. Тому ніколи не втрачайте ваших почуттів, вашого позитиву, вашої любові, будьте таким ж гарними і молодими і дякую вам за все, що ви для мене зробили. Ви – найкращі.

3. Вітаю вас з цим чудовим, неймовірним, прекрасним ювілеєм, який стає ще одним рубежем на вашому подружньому шляху. Ці двадцять років минули наче мить, і, водночас, сталося так багато. Ви змінили своє життя, ви досягли того, про що так мріяли, у вас з’явилися прекрасні діти, які зараз є гордістю для вас обох. Ви – це приклад справжнього сильного, дивовижного кохання, завдяки якому кожен може зрушити гори і досягти будь-чого. Ваша любов приклад для нас усіх. До речі, не дарма цей ювілей зветься порцеляновим. Порцеляна – матеріал, який зразу ж після виготовлення є дуже крихким і тендітним, але з роками стає все міцнішим. Саме таким є і ваші почуття. Молоді люди завжди багато переймаються, гостро реагують, вважають, свою правду найважливішою. Тому вони часто втрачають своїх коханих. Але ті, хто зміг пройти через це, навчитися поважати, підтримувати і шукати компроміси – отримали в нагороду справжню міцну сім'ю. Ваша – саме така. Вітаю вас і бажаю ніколи не втрачати цього щастя, полум’я в очах, цього вміння кохати і жити одне одним від початку і назавжди.

4.Мої любі, чудові, дивовижні молодята. Я дивлюся на вас і бачу таку ж закохану прекрасну пару, як і двадцять років назад. Я щиро вам бажаю завжди берегти ваші почуття, як ви робите це вже протягом двох десятиріч. Ви – приклад для багатьох, бо тяжко знайти настільки гармонійну пару, яка завжди вміє знаходити компроміси та розуміти одне з одним. Щастя вам і нехай радість та сміх вічно наповнює ваш дім, діти радують, а ваша любов ніколи не згасає.

Що подарувати батькам, чоловікові, дружині

Коли у батьків порцелянове весілля, необхідно підібрати для них щось дуже гарне і символічне. Для мами і тата, які обожнюють починати ранок з чаю або кави можна придбати витончений чайник і чашки. Кожного дня, смакуючи улюблені напої разом, вони будуть згадувати про своїх любих дітей і у них ставатиме тепло на серці. Також можна подарувати цікавий сервіз або символічні статуетки.

Обираючи подарунок для дружини, варто купити велику красиву вазу або вишукану шкатулку. А для чоловіка цікавим презентом стане чашка, попільничка, тарілка, на якій є іменний напис та побажання всього найпрекраснішого та найдивовижнішого.

Якщо ж перелік порцелянових подарунків вас не влаштовує – не переймайтеся. Неважливо, з якого матеріалу подарунок, аби він дійсно подобався людині і викликав у неї щиру радість.