2 роки: яке це весілля

2 роки разом – це хоч невеликий, але вже строк.

Подружні стосунки за цей час зміцнюються, люди починають пізнавати одне одного, краще розуміти, пристосовуватися, знаходити компроміси.

Перші два роки є певним випробуванням для молодої пари, тому якщо вони з честю його проходять, то заслуговують на веселе свято разом з друзями та рідними.

Через два роки після одруження святкують паперове весілля. Воно зветься саме так, бо хоч чоловік і дружна тільки почали свій спільний життєвий шлях, вони вже дечого навчилися і змогли перемогти перші непорозуміння та віднайти в своєму серці почуття, аби навчитися забувати про дрібні негаразди і жити, насолоджуючись кожним днем та своїми щирим коханням.

2 роки яке весілля, як придумати привітання

Придумуючи привітання на паперове весілля, необхідно знайти ті слова, які б надихнули пару та дали їм наснагу для наступних звершень. Адже сімейне життя – це робота, іноді дуже приємна, але часом і виснажлива. І з нею можуть впоратися тільки ті, хто точно знає, що поруч його друга половинка.

Щоб вкотре нагадати про найсильніше почуття – кохання, варто говорити не фразами з листівок, а тим що підказує вам серце. Тому створюючи привітання, надихайтеся прикладами. які ми наводимо нижче та придумуйте те, що буде влучним саме для ваших близьких.

Рекомендуємо:

Як вітати з 2 роками подружнього життя: приклади

  1. Любі мої, практично вчорашні молодята. От і спливло два роки. За цей час ви відкрили одне одного з нових сторін, побачили, які ви в побуті, навчилися шукати компроміси та розуміти думку партнера. Звісно ж, ці два роки – це малесенький відрізок часу на фоні вашого довжелезного життєвого шляху, який ви обов’язково пройдете разом. Але він навчив вас багато нового, зробив ваші почуття ще міцнішими, щирішими. Я дивлюся на вас і бачу таке полум’я пристрасті, таке щастя і неймовірну любов, що хочеться просто плакати від радості. Адже ви знайшли одне одного. І нехай сьогодні ми святкуємо тільки паперове весілля, я знаю, що настане той день, коли ми зберемося на ваше рубіновий і золотий ювілей. Ідіть по життю, міцно взявшись за руки, ніколи не забувайте про обіцянки, які давали одне одному в день весілля. пам’ятайте, що кохання – це ваш найціннішим скарб, тому бережіть його плекайте, наче чудову квітку і завжди вірте одне в одного. Адже коли люди підтримують свою половинку, коли дивляться в одному напрямку, мають спільні мрії і бажання, у них обов’язково все вдається. То ж ідіть вперед, а ми всі завжди будемо поруч, щиро радіючи тому, що ви – чудова і міцна сім'я.
  2. Моя дивовижна прекрасна сімейна пара. Дивлячись на вас мимоволі хочеться плакати. Плакати від щастя. Ці два роки пролетіли наче одна прекрасна мить. І сьогодні ми зібралися знову, щоб привітати вас з паперовим весіллям. Так, символом цього свята є папір, бо ваша сім'я ще зовсім молоденька. Вона тільки починає своє життя, але я точно знаю, що і ви матимете все, чого забажаєте. Ваші діти будуть найщасливішими в світі, адже у них такі люблячі, добрі, чудові неймовірні батьки. Ви – це приклад найщиріших почуттів, приклад того, коли дві долі переплітаються. Ваша пара неймовірно гармонійна і прекрасна, тому я впевнена (впевнений), що її бережуть янголи і захищає весь Всесвіт. Я щиро бажаю вам завжди знаходити порозуміння, пам’ятати, що всі наші сварки стаються через дрібниці, про які ми забуваємо вже через пару годин, а от осад після образ лишається надовго. Тому завжди думайте про почуття одне одного, дивіться на ситуацію очима своєї половинки, пам’ятайте, що іноді варто добре подумати, перш ніж щось сказати. В нашому світі лишилося не так багато чогось світлого і прекрасного, такого, як ваше кохання. Тому бережіть його, бережіть одне одного, кохайте, кохайтеся в своєму щасті і нехай ваш подружній шлях буде довгим, світлим і веселковим.
  3. Сьогоднішній день – це вже третій День Народження вашої родини і другий рік, коли ви є офіційною сім'єю, яка іде своїм власним життєвим шляхом. Я бачу, як ви змінилися за цей час, як навчилися бути терплячішими одне до одного, іти на компроміси, знаходити спільні рішення, думати не тільки про те, що хочеться самому, а і про те, чого бажає друга половинка. Ваші стосунки стали міцними, а пристрасть ще палкішою. Хоча цю річницю і звуть паперовим весіллям, насправді, я знаю, що ваші стосунки вже набагато міцніші ніж папір. Ви самі створили фундамент з свого кохання, на якому впевнено будуєте власний дім – дім радості, щастя порозуміння, любові, відданості. Я вам бажаю жити довго-довго і купатися в любові, насолоджуватися кожним днем, насолоджуватися одне одним, виховувати прекрасних діточок і доводити всьому світу, що існує справжнє кохання – те, що одне на все життя.
  4. Паперове весілля – це один з перших рубежів, перших досягнень молодої родини. Адже саме в перші роки молодятам доводиться відкривати одне одного заново, вчитися порозумінню, компромісам. Ви, мої дорогенькі, величезні молодці, адже змогли впоратися з усіма випробуваннями і сидите зараз перед нами, натхнені своїм коханням, такі щасливі і неймовірні. Те, що ви знайшли одне одного в цьому величезному світі, де всі постійно поспішають – величезне щастя і справжнє диво. Ви змогли розгледіти в натовпі того, хто є другою половинкою, частинкою вашої душі, неймовірно щасливою і яскравою долею. Я бажаю вам щодня насолоджуватися вашим коханням, дарувати одне одному радість, народжувати і виховувати прекрасних діточок.

Що подарувати чоловікові, дружині, парі

Для подружжя чудовим подарунком від рідних стане лялька-мотанка. Цей оберіг захистить їхню сім'ю від усього злого та допоможе їй завжди знаходити спільну мову і уникати конфліктів.

Що ж стосується подарунків для чоловіка та дружини, то для тих, хто любить читати, безпрограшним варіантом стане книга. Також дівчині сподобається гарний оригінальний, можливо вінтажний альбом для фото. А хлопець оцінить стильний блокнот в шкіряній обкладинці в який він зможе робити важливі записи. Окрім того можна обмінятися символічними прикрасами, які мають особливе значення для пари і будуть завжди нагадувати їм про почуття.