15 років весілля: як привітати і що подарувати

15 років – це визначна і серйозна дата в житті кожної сімейної пари.

Адже вже через півтора десятка років родина стає дійсно міцною і люди, які вибрали одне одного, навчилися знаходити компроміси, цінувати те, що мають та разом будувати радісне і неймовірне життя. Саме тому такий ювілей – це важливе свято, на яке варто запросити рідних і друзів та розділити з ними своє щастя.

15 років: яке весілля

15 років разом – це кришталеве весілля, яке символізує одночасно міцність та яскравість стосунків. Адже люди, які стільки всього пройшли разом, виховують дітей і щодня знаходять компроміси, підтримують одне одного і завжди можуть покластися на свою другу половинку – це дійсно міцна пара, яка може порозумітися. Якщо ж говорити про яскравість, то вона виражається в дуже ніжному та турботливому ставленні одне до одного, підтримці та справжній ніжності.

Оскільки весілля зветься кришталевим, на святкування варто ставити кришталевий посуд, який є не тільки гарною прикрасою, але і оберегом для родини. Також потрібно повісити кульки і поставити келихи для чоловіка і дружини, які будуть помітно відрізнятися від тих, з яких питимуть гості.

На святкуванні повинно бути багато м’якого, приємного блиску. Саме такий створюють свічки, розставлені в низьких кришталевих склянках.

На 15-річний ювілей також треба підібрати одяг, який буде пасувати до такого свята. Вважається, що чоловік і дружина повинні виглядати як і на своє весілля. Звісно ж, не треба знову купувати весільну сукню, але жінці можна вдягнути білий легкий гарний одяг, а чоловікові варто підібрати гарний костюм.

Рекомендуємо:

Що дарувати на кришталеве весілля

Що ж стосується подарунків, то в цьому випадку гостям не так складно, адже сьогодні існує маса гарних кришталевих речей, починаючи від посуду і закінчуючи журнальними столиками. Також можна обирати різноманітні прикраси з прозорим камінням або бісером. А ще цікавим вибором стане шкатулка або підставка під телефон.

Взагалі, кришталь ніколи не виходить з моди. Просто, якщо раніше модно було дарувати вази для цукерок і величезні набори, які виставляли в сервантах, то сьогодні вироби стали набагато витонченішими і різноманітнішими. Дуже стильно виглядають кришталеві фігурки, які можна підібрати в залежності від того, який саме загальний стиль інтер’єру.

Якщо «молодята» люблять рибок, то їм доцільно презентувати оригінальний акваріум. Взагалі, можна обирати не тільки кришталь, але і скло. Головне, щоб всі вироби були цікавими і нестандартними. Ще один оригінальний вибір – люстра або інший світильник. До речі, парні нічні світильники, які ставляться або кріпляться біля ліжка будуть ще більш символічними, бо парам завжди вартує дарувати по дві речі, адже вони є оберегом для двох людей, які так само пов’язані, які і ці предмети.

Вітання та побажання для ювілярів

На кришталеве весілля варто придумати дійсно цікаве та душевне привітання, бо це дуже серйозна і важлива дата в житті кожної сім’ї. Далі ми наводимо декілька прикладів привітань, які можна використати на святі або ж надихнутися та придумати щось своє.

  • Любі мої, дорогі, рідні та чудові! Сьогодні ви святкуєте дивовижний ювілей – 15 років разом. Я пам’ятаю, яким був день вашого весілля і якими ви були щасливими. І ось сьогодні я бачу в ваших очах ту ж радість, пристрасть і щастя, як і тоді. Мені дуже приємно бачити, що ваше кохання з роками не зникає, а тільки зміцнюється. Ви побудували прекрасну родину, у вас дивовижні діти, якими ви можете пишатися. Ви зробили стільки чудових звершень за всі ці роки, навчилися розуміти одне одного та завжди знаходити компроміси. Ваші стосунки дійсно кришталеві – сильні, міцні, чудові і яскраві. Бережіть одне одного та цінуйте те, що маєте. Бо ви – це приклад справжнього щастя і кохання.
  • Мої любі чудові молодята! Так, саме молодята, оскільки дивлячись на вас, я бачу тих самих людей, з якими ми святкували наше весілля – молодих, щасливих, закоханих, впевнених в своїх почуттях. Тих, хто знає, що перед ними відкрита широка і чудова життєва дорога, на якій вони знайдуть багато прекрасного і зможуть втілити всі свої мрії. Сьогодні ви – сімейна пара, яка вже багато змогла досягти, але так і не збирається спинятися. Залишайтеся завжди такою ж прекрасною парою, підтримайте одне одного, кохайте, піклуйтеся, мрійте, робіть все, аби ваші дітки і далі були таким чудовими і доводьте всім і щодня – вічне кохання існує. Щастя вам!
  • Ви – дивовижна, чудова, яскрава пара, яка кожного дня доводить, що кохання – це не мінливе, а стабільне, вічне і невпинне почуття, яке залишається незмінним. Ваше щастя наче яскраве сонячне весняне проміння, що зігріває всіх довкола та дарує радість і викликає посмішки. Ваша енергія, ваше щастя та розуміння – це дивовижний скарб, який ви повинні берегти і ніколи не втрачати. Будьте і далі таким щасливими та закоханими, ніколи не втрачайте одне одного, робіть нові відкриття і хай все, що стається в вашому житті приносить тільки радість і неймовірне щастя.
  • Моя прекрасна чудова пара, мої молодята. Дивлячись на вас, я бачу людей, які бережуть свої почуття, які роблять все, аби зробити життя одне одного легшим та щасливішим. Бажаю вам, щоб кожен день приносив нові відкриття, радість та щастя. Хай ваш вогонь кохання завжди яскраво палає і наповнює життя пристрастю, ніжністю, романтикою та купою позитивних емоцій. Хай ваші діти будуть дійсно квітами, які роблять життя неймовірним і яскравим. Вмійте розуміти одне одного, підтримуйте одне одного та крокуйте по життю, міцно тримаючись за руки.

Що дарувати дружині

Обираючи подарунок для дружини, можна придбати каблучку з прозорим каменем – фіанітом, діамантом, гірським кришталем або топазом. Також можна купити квіти з кришталю, які чудово вписуються в будь-який інтер’єр.

Подарунок чоловікові на 15 років весілля

Що ж стосується чоловіків, то для любителів пива стане гарним презентом келих. Для чоловіка хорошим презентом може стати гарний годинник або нестандартна пляшка з елітним алкогольним напоєм. Але щоб не було вибрано, подарунок повинен приносити радість та викликати приємні асоціації.