10 років весілля: привітання та подарунки

Десята річниця спільного життя сім’ї – це дуже важливе свято, на яке варто запрошувати рідних і дорогих серцю людей.

Саме вони зможуть розділити радість та подарувати ті речі, які стануть символічним захистом для родини.

10 років: яке весілля

10 років разом – це дуже перший справжній ювілей, молоді зуміли прожити в мирі і злагоді великий відрізок часу, знайти компроміси, зрозуміти одне одного, народити дітей і створити для себе щасливе майбутнє. Саме тому, думаючи над привітаннями та побажаннями, треба обрати щось дійсно суттєве, гарне, цікаве і символічне. Щоб легше було зробити вибір, можна відштовхуватися від символізму свята.

10 років подружнього життя називають олов’яним або рожевим весіллям. Такі символи обрані не випадково, бо олово – це дуже міцний, але гнучкий метал. Так само гнучкий, як і закохані, що навчилися підлаштовуватися одне під одного, спокійно вислуховувати та сприймати іншу думку, знаходити компроміси і не боятися говорити про свої почуття та переживання.

Водночас весілля і рожеве, адже пара як і десять років тому не забуває про романтику, завжди намагається зробити все, аби вогонь кохання не тлів, а палав з величезною силою. Рожевий – це колір справжньої ніжності і турботи. Тому 10-й ювілей подружнього життя радять оформити в рожевих відтінках. Можна взяти рожеві серветки, прикрасити келихи ніжними стрічками, а також розставити скрізь дрібні троянди. Вони мають приємний, але не задушливий запах і стовідсотково створять атмосферу справжньої романтики.

Рекомендуємо:

Що подарувати на олов’яне (рожеве) весілля

А доки пара готується до зустрічі рідних і близьких, гостям треба вирішити, що ж подарувати своїм любим закоханим. Оскільки весілля олов’яне, можна придбати цікаві набори чарок з олова, або ж спинити свій вибір на тримачах для пляшок. Також оригінальним стане подарунок у вигляді дзеркала в шикарній олов’яній рамі. Іменні ложки з оригінальними написами або вази для квітів – це також непоганий презент.

Якщо ж металеві подарунки здаються надто тяжкими або нецікавими, можна зробити прив’язку до рожевого або троянд. Постільна білизна, гарна святкова скатертина, м’які пухнасті подушки – все це точно не стане зайвим і кожного дня буде нагадувати парі про друзів і рідних.

Цікаве відео про олов'яне весілля

Вітання для ювілярів

Складаючи привітання необхідно підкреслити те, що люди вже десять років разом, а це дійсно зовсім не просто. Їм доводилося щодня працювати над своїми стосунками і знаходити компроміси. Всі слова, які ви будете говорити, повинні йти від серця. Тому не варто зачитувати штамповані вірші з листівок. Краще використайте один з цих текстів, або придумайте щось своє, надихнувшись привітаннями, наведеними нижче.

  • Дорогі мої, любі, рідні, чудові. Я дивлюся на вас і розумію, як швидко минули ці 10 років і як багато помінялося в житті. Але ви все такі ж, як і були в день весілля – щасливі, закохані, пристрасні. Я бачу в ваших очах неймовірно глибокі почуття одне до одного. Саме тому сьогодні я бажаю, щоб ви і надалі не втрачали романтику, завжди вміли знайти спільну мову та прийти до компромісу не зважаючи ні на що. Пам’ятайте: неважливо, скільки вам років, важливо як ви себе відчуваєте і наскільки сильно кохаєте. Будьте завжди молодими і несіть свою любов наче промінь світла, який здатен осяяти навіть найтемніші частини життєвої дороги. Хай у вас все буде чудовим, прекрасним і незабутнім.
  • Любі мої, вітаю вас з цим чудовим ювілеєм. Ви пройшли взявшись за руки вже 10 років свого спільного, подружнього життя. Подивіться, чого ви досягнули? Ваш дім – це найзатишніше і найсвітліше місце, ваші дітки – ніби сонячні зайчики, які осяюють все довкола себе. Ви змогли побудувати по-справжньому міцну сім'ю, в якій кожен почуває себе на своєму місці. Коли Я приходжу в ваш дім, то заряджаюся тою енергією, яку ви виробляєте наче щасливі батарейки. Ви буквально світитеся, коли дивитеся одне на одного. І я від щирого серця бажаю вам ніколи цього не втрачати. Живіть так, щоб радувати одне одного і ніколи не переживати через дрібниці. Завжди вмійте знаходити компроміси, поважайте одне одного, розумійте і дбайте про свою другу половинку. Нехай наступні 10,20, 30, 40, 50 і навіть 60 років подружнього життя будуть такими ж яскравими, пристрасними, романтичними і щасливими, як і перші 10. Щастя вам, найбільшого і найдивовижнішого!
  • Кохання і злагода, розуміння, щастя, радість, нові звершення – ось що я бачу, коли дивлюся на наших сьогоднішніх ювілярів. Ці 10 років стали для них часом, коли наші закохані вчилися будувати справжні сімейні стосунки, йти одне одному назустріч, розуміти, підтримувати, часом відмовлятись від чого свого, аби зробити міцнішою власну родину. Ви змогли з честю пройти через всі нові для вас випробування та навчитися жити в мирі і злагоді. Саме тому я щиро бажаю вам і надалі знаходити в собі сили і терпіння розуміти і підтримувати одне одного, допомагати своїй другій половинці і поважати бажання та прагнення того, кого ви так сильно любите. Будьте щасливими, нехай ваша сім'я ніколи не знатиме ніяких негараздів та майбутнє приносить тільки радість, щастя і неймовірні миті.
  • Олов’яне весілля – це чудове свято на якому всі ми можемо не просто щиро привітати вас, а ще і з гордістю сказати, що пишаємося бути друзями такої міцної і дивовижної сім’ї. Вистали для нас прикладом справжнього кохання, розуміння і підтримки, дивовижної пристрасті і романтичності, ніжності та любові. Завжди лишайтесь такими ж мудрими і відданими, поважайте одне одного, хай кожен ваш день буде наповнений радістю, щастям і неймовірними моментами.

Що подарувати чоловікові чи дружині

Обираючи подарунки для свого чоловіка або дружини, треба орієнтуватися не тільки на «олов’яний» чи «рожево-трояндовий» символізм, а ще і на побажання своєї коханої людини. Якщо ж говорити про універсальні речі, то для жінки хорошим презентом стануть прикраси з олова і дорогоцінного каміння.

Що ж стосується чоловіків, то для любителів шахів підійде презент у вигляді подарункового набору гральних фігурок. Також представниками сильної статі подобається холодна зброя, ручки якої можуть мати вкраплення олова або ж різні сувенірні фігурки.

Та що б не було врешті обрано, головне, щоб такий подарунок подобався людині і викликав у неї позитивні почуття.