Як знайти людину користуючись інтернетом

Сьогодні люди отримали дуже багато можливостей, про які навіть і мріяти не могли всього лишень пару десятиліть тому

Якщо ми хочемо з кимось поспілкуватися і неважливо, та людина в сусідньому під’їзді чи за тисячі кілометрів, не треба замовляти міжміські дзвінки, писати листи, ходити на пошту. Тепер є соціальні мережі, Скайп, Вайбер, Телеграм та маса інших програм для легкого спілкування. А ще, сьогодні щоб знайти людину, можна не писати в програму «Чекай мене», а скористатися тим, що є під рукою. Адже інтернет дає безліч можливостей для пошуку. В цій статті ми поговоримо про найбільш прості та популярні.

Швидкий пошук людей у ВК

Соціальна мережа Вконтакте нараховує мільйони користувачів, тому є дуже великий шанс на те, що серед них знайдеться ваш знайомий. До того ж, сучасні сервіси дозволяють шукати, навіть не маючи своєї власної сторінки у ВК.

Для того, щоб почати пошук, необхідно перейти за посиланням vk.com/search та набрати ім’я й прізвище у верхньому рядку, а потім натиснути кнопку «Пошук».

Оскільки людей з однаковими даними може бути дуже багато, варто скористатися фільтрами для зменшення кола пошуку. Країна, рідне місто, школа, університет, місце роботи, місто проживання – усі ці дані допоможуть швидше та легше знайти того, хто вас цікавить.

Пошук людей в інтернеті

Пошук через сервіс Яндексу

Пошукова система Яндекс також пропонує можливість знаходити людей у соціальних мережах. Для цього існує сайт yandex.ru/people, де так само можна вказати ім’я, прізвище, та інші дані і зачекати, доки система відсортує користувачів за наданими параметрами.

Спілкування через соціальну мережу

Після того, як пошук дав позитивний результат. приходить момент, коли необхідно зареєструватися в соціальній мережі, щоб поспілкуватися з людиною. Для цього необхідно клікнути мишкою на логотипові соцмережі та відкрити її головну сторінку в новій вкладці. Для цього клік повинен робитися правою кнопкою – це дає можливість у випадаючому меню вибрати пункт «Відкрити в новій вкладці». На новій сторінці треба натиснути кнопку «Реєстрація», заповнити дані відповідно до інструкції та отримати свою власну сторінку, з якої можна писати повідомлення. Тепер, повернувшись на попередню сторінку, її можна перезавантажити, та отримати доступ до написання повідомлення.

В повідомленні варто зазначити всі свої дані, дати контакти, особливо якщо ви не збираєтеся постійно користуватися соціальною мережею. Якщо є електрона пошта або Скайп, можна зазначити і їх. Так людина швидше вийде на зв'язок і ви зможете почати спілкування.

Якщо такий спосіб не дав результатів, можна зареєструватися у всіх соціальних мережах, та шукати послуговуючись кожною з них окремо. Окрім ВК, також популярними є наступні сайти:

  • ok.ru – Однокласники
  • facebook.com – Фейсбук
  • my.mail.ru – Мой мир на Mail.ru
  • vkrugudruzei.ru – В кругу друзей.

Відео про пошук людини у Скайпі

Поради для здійснення пошуку

Не обмежуйте свій пошук лишень сторінкою того, хто вам потрібен. У кожної людини є друзі, рідні та знайомі. І якщо ви володієте інформацією про них, варто цим скористатися. Дуже часто буває, що якщо людини навіть немає в ВК чи ФБ, соціальною мережею активно користується хтось з близьких, і, коли ви напишете цій людині, вона може передати інформацію та контакти. А ще, знайшовши людину, яка може знати того, хто вам потрібен, обов’язково перейдіть до вкладки «Друзі» і введіть в «Пошуку» ім’я людини яка вас цікавить.

Використовуйте не тільки повний варіант імені, але і короткий. Якщо людина часто користувалася якимись нікнеймами, є шанс, що вона записана саме під ним. Тому користуйтеся всією інформацією, яку маєте, так процес пошуку значно прискориться.

Чому людина може не відреагувати на повідомлення?

Мало того знати, як знайти людину, також треба ще і отримати відповідь на своє повідомлення. Саме тому створюючи сторінку обов’язково поставте справжню фотографію, щоб людина зразу ж змогла Вас згадати. Дуже часто користувачі соцмереж не реагують на повідомлення з незаповнених сторінок, з картинками замість справжньої фотографії. Така поведінка зумовлена тим, що приходить дуже багато спаму, тому більшість не звертає уваги на такі повідомлення. Отже, якщо Ви бажаєте, щоб людина впізнала і відповіла, присвятіть деякий час оформленню сторінки, а також в повідомленні спочатку конкретно розпишіть, ким Ви є, де познайомилися. Якщо це ваш родич, то з якого боку і ким йому доводитесь.

Перед тим, як писати, подивіться, чи ведеться активність на сторінці. Іноді люди забувають паролі і заводять нові сторінки, а на стару просто не заходять.

Або взагалі перестають користуватися соціальною мережею. Тому перед тим як написати повідомлення, подивіться, як давно на стінці з’являлися нові пости, чи є фотографії та інші прояви активності. Якщо було знайдено дві чи три сторінки, краще підстрахуватися і написати на кожну з них. Так шанс отримати відповідь збільшується в декілька разів.

Ще декілька способів пошуку

Окрім вищенаведених методів, можна також скористатися пошуковими системами Yandex.ru і Google. Вони є найбільшими в світі і містять неймовірну кількість інформації. Тому вводьте дані в пошук та дивіться, що видасть система. Якщо людина десь відзначилася, про неї є якась стаття або навіть замітка, Яндекс чи Гугл обов’язково «знатиме» це і видасть адреси сайтів, пов’язані з нею.

А наостанок згадаємо про Скайп – програму для зв’язку, якою сьогодні користуються всі покоління. Навіть ті, хто не заводить сторінку в соцмережі, та навіть не знає про ВК, Однокласники чи ФБ, можуть бути зареєстрованими в Скайпі. Щоб почати пошук, необхідно встановити програму, потім натиснути на «Пошук», ввести інформацію та переглянути отриманий список. Оскільки в Скайпі є можливість завантаження фото, з’являється великий шанс, що ви впізнаєте людину саме за ним.

Але який спосіб не був би обраним, головне ніколи не втрачати надії та використовувати всі можливі варіанти. Досвід показує, що ті, хто дійсно хочуть когось знайти, рано чи пізно зв’язуються з цією людиною. Дійте, і нехай вам поталанить!