Як зламати сторінку ВК, або захистити свою

Зламування сторінок – це діяльність, яка є злочинною, тому перед тим, як зайнятися такою справою, треба добре подумати, чи це є справжньою необхідністю.

Адже у випадку викриття такого злочину, можна понести карну відповідальність.

Саме тому ця стаття написана не для тих, хто хоче отримати дані з чужої сторінки, а для людей, які втратили доступ до своєї власної та дуже сильно бажають нею скористатися за призначенням. Також ця інформація завжди допоможе користувачам вберегти свою сторінку від зламу.

Отже, далі ми поговоримо про те, як зламати сторінку ВК за допомогою найпопулярніших способів зламу.

Логічний метод

Цей логічний спосіб є найпростішим та найшвидшим. Але для отримання доступу необхідно знати електронну скриньку користувача, яка була використана в якості логіну, а також мобільний номер, що прив’язаний до сторінки. Останній використовується для підтвердження входу в соціальну мережу з іншої ip-адреси. Для цього використовуються чотири останні цифри номеру, які вводяться у відповідне вікно.

Способи підбору пароля

Після цього лишається тільки розібратися з паролем. Отже, які числа та букви найчастіше можуть бути використані в такому випадку? В першу чергу треба спробувати ввести дату народження господаря сторінки. Також варто спробувати скористатися номером мобільного телефону. Його використовують як самостійно, так і разом з датою народження.

Ще один варіант – номер телефону близького родича: мами, брата чи сестри, чоловіка/дружини. Якщо користувач геймер, часто його паролем стає нікнейм у грі. Окрім того, треба згадати улюблені книги, фільми, серіали користувача сторінки, яку зламують. В багатьох випадках люди використовують в якості паролю імена персонажів чи назви самих творів. Ще один варіант – дівоче прізвище (власне або мамине).

Не варто забувати й про домашніх улюбленців, а також імена дітей і близьких людей.

Злам сторінки ВК

Якщо жоден з цих варіантів не підійшов, можна спробувати використати цифри «123456» або літери «йцукен» чи «qwerty» в різних комбінаціях. Не зважайте на те, що такі паролі надто прості, вони справді користуються дуже великою популярністю.

Взагалі, десять найбільш поширених паролів вражають своєю простотою. Подивіться на їх перелік:

  1. 123456 – 1.82%
  2. 123123 – 0.45%
  3. 111111 – 0.44%
  4. 123456789 – 0.36%
  5. 12345678 – 0.30%
  6. qwerty – 0.22%
  7. 1234567 – 0.22%
  8. 666666 – 0.20%
  9. 0 – 0.20%
  10. 123321 – 0.18%

Маскувальний спосіб фішинг

Фішингом називають спеціальні сайти, які використовуються для того, щоб дізнатися усі персональні дані користувача. Особливість цього методу полягає в тому, що створюється сайт, який за своїм дизайном повністю відповідає соціальній мережі ВКонтакте, але насправді є зловмисницькою програмою для викрадення даних.

Для того щоб самим не потрапити «на гачок» до зловмисників, необхідно дуже уважно дивитися на адресу, адже справжнє ВК, повинно виглядати ось так – https://vk.com/. Якщо використовується версія в телефоні, то ось так – https://m.vk.com/ і ніяк інакше. Зловмисницькі сайти можуть мати адреси http://vk.site.ru/, http://vkontakte-site.com/, або інакші варіації. Щоб максимально убезпечити себе від таких інетрнет-шкідників, варто встановити хороший антивірус, який просто заблокує підозрілу сторінку.

Злам сторінки як привід для жартів

«Троян» для зламу сторінки ВК

Віруси «трояни» не втрачають свою популярність десятиліттями. І це не дивно, адже їх можна написати під будь-яку сторінку чи програму. Якщо користувач бажає переглянути гостей і наштовхується на сторінку, яка вимагає ввід особистих даних – значить це троян.

Після того як людина авторизується, троян автоматично завантажує всі дані.

Якщо така ситуація трапилася з вами, необхідно зразу ж змінити пароль, щоб потім не пояснювати сотням друзів, чого до них приходить спам, або ж не переживати через те, що особисті фото опинилися у вільному доступі.

Брут – метод підбору паролів

Цей спосіб потребує встановлення спеціальної програми, що займається підбором логінів і паролів. Хоч це і займає досить багато часу, але якщо людина встановила елементарну комбінацію, зламати сторінку стає зовсім простою справою. Саме тому, придумуючи будь-який пароль, потрібно обирати нестандартні комбінації букв і цифр, бажано – взагалі випадкову послідовність, яка містить логічно не пов’язані між собою цифри, літери в обох регістрах та спеціальні символи.

Захист сторінки в ВК

І наостанок варто поговорити про те, як захистити власні дані. Для того, щоб зловмисники не отримали доступ до вашого ВК, ввімкніть функцію «Підтвердження входу», та підтверджуйте кожен сеанс з іншого комп’ютера або ip-адреси. Такий захист не дозволить зловмиснику ввійти на сторінку, навіть якщо у нього будуть всі дані, адже підтвердження все одно прийде на ваш телефон.

А ще, завжди користуйтеся антивірусом і ніколи не встановлюйте сумнівні додатки та програми. Якщо у Вас вимагають авторизацію із внесенням даних від ВК – зразу ж закривайте цей сайт, інакше ризикуєте стати жертвою злочинців.

І головне, про що завжди кажуть геть усі спеціалісти з мережевої безпеки: використовуйте складні паролі до всіх своїх аккаунтів, в тому числі і в ВК.

Дотримуючись цих простих правил, ви завжди можете лишатися впевненими в тому, що ваша сторінка під дужим захистом.