Знаки зодіаку грудня

Грудень – це час, коли народжуються люди під двома абсолютно несхожими знаками Зодіаку – Козероги та Стрільці.

Всі вони мають дуже самобутні характери та особливі риси, які вирізняють саме тих, хто народився взимку.

Знаки зодіаку грудня

Грудень – це перший місяць зими, місяць, коли починаються казки, адже попереду Новий Рік і Різдво. Такими ж дивовижними, казковими є і знаки зодіаку грудня. Всі, хто народився в цьому місяці – дуже непрості люди, що завжди мають свою точку зору і готові відстоювати її до останнього. Вони – аналітики, які постійно збирають і шукають інформацію, щоб в суперечках і дискусіях мати змогу підтвердити свою думку незаперечними фактами.

Грудневі стрільці

Стрілець – це добрий і милий знак Зодіаку, який завжди шукає пригоди і ніколи не може всидіти на одному місці. Стрільці ніколи нічого не пожалкують для оточуючих, можуть навіть віддати останнє, але тільки в тому випадку, коли бачать, що людина дійсно того потребує. Взагалі, Стрільці люблять гроші, та не переймаються, якщо ті раптом закінчуються, бо знають, що можуть заробити ще. Помічник Стрільців – Юпітер, наділив їх дуже розвиненою духовністю і нестримним бажанням доводити всім, що вони найкращі.

У Стрільців багато яскравих рис характеру, які іноді суперечать одна одній, але об’єднуючись, створюють дуже цікаву, хоча і не завжди просту особистість. Саме тому Стрільцям варто прислуховуватися до своїх бажань, але ніколи не перегинати палицю, женучись за мрією. Під час спілкування таким людям треба слідкувати за тим, щоб бажання подружитися не перетворилося в звичайне лицемірство. А роблячи імпульсивні вчинки впевнюватися, що вони ніколи нікому не нашкодять.

Юпітер дуже сильно впливає на тих, ким він керує, тому Стрільцям часто важко відділити зовнішні впливи від внутрішніх особливостей їх особистостей. Народженим в грудні варто пам’ятати про те, що їхня сила в них самих і ніколи не опускати руки перед труднощами.

Козероги

В свою чергу Козероги – це майже повні протилежності Стрільців. А все через те, що ними опікується Сатурн. Він наділяє таких людей мудрістю, вмінням наполегливо працювати, дисциплінованістю. Але через свою надмірну відповідальність та бажання зробити все, що тільки можливо і неможливо, Козероги часто беруть на себе занадто багато, перевтомлюються і перестають вірити у власні можливості.

Козероги дуже практичні, розумні, духовні, але їм складно зрозуміти оточуючих, тому серед таких людей зустрічається багато самітників. Їм необхідно навчитися спокійніше ставитися до думок оточуючих та не бути такими честолюбними, інакше тяжко буде отримувати радість від життя.