Що означає ім’я Таня

Тетянки – чудові, ніжні, романтичні та дуже відповідальні дівчатка, яка завжди доводять важливі справи до кінця.

Вони впевнені в собі і рішучі, мають багато талантів і сильних заступників, які їм помагають в складних ситуаціях. Цими помічниками є:

  • зодіакальний знак – Козеріг;
  • планета – Марс;
  • колір – багряний;
  • дерево – в’яз;
  • рослина – конюшина;
  • тварина – ховрашок;
  • каміння – рубін.

День ангела Тетяни та значення імені

День Тетяни знають у всьому світі, адже 25-го січня, у день ангела, усі студенти святкують своє «професійне» свято. Тетяна вважається заступницею хлопців та дівчат, які студіюють науки у вищих навчальних закладах, та вміють не тільки гарно вчитися, але і добре веселитися.

Якщо ж говорити про прикмети, зв’язані з іменинами Тані, то люди кажуть, що коли цього дня яскраво світить сонечко – значить скоро птахи повернуться з теплих країв і почнеться тепло. А от снігопад 25-го січня – до дощового літа.

Чарівливість, рішучість, впевненість в собі – ось що значить ім’я Тетяна. Ці дівчата вміють веселитися і розважатися, у них прекрасно розвинене почуття гумору, а інтуїція межує з екстрасенсорними здібностями. Тетянки завжди прислухаються до своїх передчуттів і приймають правильні рішення.

Тані легко знаходять спільну мову з новими знайомими. Вони вміють розповідати цікаві речі та поводитися дуже чарівливо. Дівчина завжди знає, чого вона хоче і вірить у власні сили та розум. Тому нею дуже важко маніпулювати. Таня вміє слухати аргументи, але ніколи не дозволить нав’язати собі чужу думку. Вона з дитинства здатна дати відсіч, захищає слабших та не терпить несправедливості.

Правда, значення імені проявляється не тільки через позитивні, але і через негативні риси. Тетяна – це людина настрою, який може змінюватись аж занадто часто. Часто вона поводиться надто вперто і не хоче прислуховуватися до думки інших. До того ж Тані бувають досить конфліктними, через що знаходять собі в колективі ворогів.

Рекомендуємо:

Що означає ім’я Таня: особливості характеру

Тетяна завжди іде до своєї мети, не зважаючи на перепони. Вона може бути досить егоцентричною, забувати про почуття і керуватися тільки розумом. Завдяки аналітичному мисленню та хорошій інтуїції, Тані здатні досягати всього, про що мріють. Але через практичність та прагматичність вони часто спиняються на меншому, аби не ризикувати тим, що вже мають.

Таням досить складно будувати стосунки з чоловіками, оскільки вони ставляться до кожного прихильника надто серйозно, і коли відносини псуються, починають ненавидіти та зневажати хлопців.

В дитинстві Тетяні – справжні дворові лідери. Ці дівчата вміють відстояти свою думку, захистити інших та не бояться говорити те, що думають. Вони часто бавлять з хлопцями в «козаки-розбійники», стрибають з дахів гаражів і ніколи нічого не бояться. Водночас, Тані слухаються батьків, добре вчаться, відвідують гуртки.

Правда, таку дівчину складно чимось зацікавити, тому вона пробує все, але швидко втрачає інтерес до занять. Таням легко вчитися і проблеми можуть виникнути тільки через їх непосидючість. Маленькі Тетянки часто мріють стати акторками, та з часом перемикаються на інші професії, пов’язані з організаторською діяльністю.

Таням складно уникати конфліктів, бо вони завжди відстоюють свою думку. Ці горді і впевнені в собі дівчата будуть до останнього стояти на своєму, навіть якщо аргументи оточуючих доводитимуть хибність їхньої точки зору. Саме через їм буває складно знайти спільну мову з колективом. До того ж, вони ніколи не лишаються осторонь, а опинившись у вирі подій не завжди приймають правильне рішення.

Робота та особисті стосунки

Але якщо Тетяна навчилася контролювати свої емоції і слухати хороші поради, вона стає прекрасним керівником. Дівчата добре проявляють себе в громадській діяльності, також стають чудовими педагогами, медиками, інженерами. Вони вміють ділитися своїми знаннями та навчати дітей.

Через свою імпульсивність Тетяна може створити не дуже приємну ситуацію, але не зважаючи на гордість, сама буде перейматися через те, що образила когось з близьких. Коли вона бачить, що її рідна людина страждає, то зробить все, аби конфлікт було вичерпано.

Сім’я для Тані – це найближчі і найдорожчі. Вона є лідером у своїй родині, тою, хто допомагає іншим почуватися впевнено. Діти Тетян завжди знають: де б мама не була, хоч в сусідній кімнаті, хоч за тисячу кілометрів – вона в будь-який момент прийде на допомогу, дасть хорошу пораду і ніколи не залишить в біді.

Тетянки вміють бути прекрасними подругами. У них не дуже багато друзів, але ті люди, яких вони обрали, лишаються поруч до кінця життя. Таня завжди буде їм допомагати і підтримувати, якщо тільки це не суперечитиме її власним інтересам або ж інтересам родини. В такому випадку Тетяна просто відмовить і не стане про це жалкувати. Взагалі, вони настільки впевнені в своїх рішеннях, що майже ніколи про них не жалкують. Але навмисне зла теж не роблять, бо вважають це безчесним.

В особистих стосунках Тетяні намагаються бути лідерами, але врешті-решт потроху вчаться знаходити спільну мову з чоловіком та йти на компроміси. Вони цінують стабільність, тому рідко розлучаються. Якщо Таня знайшла свою другу половинку – вона буде кохати цю людину протягом всього життя і боротиметься з будь-якими обставинами, які спробують їх розлучити. В інтимних стосунках Тетяни розкуті і люблять експерименти, але погоджуються на них тільки з коханим.

Тані добре ладнають з дітлахами, вміють дати їм хорошу пораду, рахуються з думкою своєї дитини. Навіть якщо мати не згідна з вибором сина чи дочки, вона спробує поговорити, пояснити, але не стане силоміць змушувати міняти позицію. Вони – справжні подруги для своїх дітей, і ті, відчуваючи це, дуже люблять своїх мам, завжди їм допомагають та поважають.

Здоров’я і таланти

Маленькі Тетяні приносять батькам багато хвилювань, бо вони погано сплять та багато плачуть. Зате такі дівчатка швидко ростуть і набирають вагу. «Весняні» Тетянки хворіють на застуди, тому можуть мати проблеми з бронхами. Також батькам варто звертати увагу на їх легені і гланди, інакше є ризик частих ангін та запалення легенів.

Що ж стосується характеру, то такі дівчата дуже швидко розвиваються, рано починають читати, люблять рухомі ігри. Вони нічого не бояться і в дитинстві більше товаришують з хлопчиками, ніж з дівчатами.

«Весняні» Тані можуть мати проблеми з нервовою системою. Через це вони схильні до шкідливих звичок. Але якщо Таня росте в хорошій родині з люблячими батьками, такі проблеми її оминуть. Вона стане жінкою з стійкою психікою, яка зможе допомагати іншим та мотивувати людей ставати кращими.

«Осінні» Тетяни – природжені педагоги, які люблять і вміють вчити. Вони хочуть і можуть ділитися знаннями, а також мають хороші організаторські здібності, тому легко отримують керівні посади. До своєї роботи ставляться дуже відповідально, завжди дбають про підлеглих. Вони чесні, порядні і впевнені в собі, тому люди визнають в них лідера та прислухаються до порад.

Тетяна у історії

Тетяною звали кохану жінку великого поета Володимира Маяковського. А ще, саме це ім’я мав один з персонажів «Євгенія Онегіна». Тетяна Ларіна – символ жінки, яка вміла по-справжньому кохати, але мала гордість і самоповагу, як і всі Тетяни.