Що означає ім'я Світлана

Кожне ім’я має своє особливе значення, позитивні та негативні риси і навіть темперамент.

Даючи новонародженій дитині ім’я, батьки певною мірою програмують її життя. Саме тому так важливо знати, що означає ваше власне ім’я та вчитися використовувати його плюси і не давати мінусам брати гору.

Отже, хто ж такі Світлани і якими якостями нагородило їх життя?

Покровителі та день ангела Світлани

У Світланок є дуже могутні заступники, які допомагають їм легше проходити через життєві випробування та завжди добиватися своєї мети. Це:

  • планета – Нептун;
  • зодіакальний знак – Водолій;
  • голубий колір;
  • дерево – береза;
  • квітка – лілія;
  • тварина – зайчик;
  • каміння – гірський кришталь.

Щасливим днем для Світлани вважається субота, а найкращою порою року – зима.

Що ж стосується питання: «коли день ангела у Світлани?», то його можна святкувати два рази на рік: 26-го лютого та 2-го квітня. До речі, за народними прикметами, якщо другого квітня на небі сині хмари – значить буде дощ і скоро прийде довгоочікуване тепло.

Рекомендуємо:

Що означає ім’я Світлана

У володарок цього прекрасного імені є дуже багато позитивних рис характеру. Вони добрі, дуже полюбляють спілкування з оточуючими, завжди посміхаються і не стримують своїх емоцій. Про образи Свєти швидко забувають і не тримають зла на тих, хто сказав щось погане в їхній бік.

У них в душі живе свято, яким Світлани радісно діляться з оточуючими. Коли Свєта з’являється в компанії, зразу ж починаються веселощі. Світланки не бояться натовпу і з радістю виступають перед будь-якими аудиторіями. На сцені вони почуваються наче риба у воді. Саме тому часто займаються співами, танцями, грають на музичних інструментах.

Є серед них і такі, хто присвячує своє життя спорту. Також Свєти здатні швидко запам’ятовувати інформацію, завдяки чому вони добре навчаються, правда отриманні знання рідко допомагають їм в житті, оскільки вони не завжди вдумуються в те, що чують і читають.

Негативні риси значення імені витікають з позитивних. Чутлива та весела Світлана може впадати в крайнощі, забувати про те, що іноді варто поводитися серйозніше та брати на себе відповідальність. Бажання постійно веселитися та розважатися, призводить до того, що дівчат починають сприймати легковажно. Також часом Свєти поводяться нелогічно, не можуть аргументувати свої вчинки і такою поведінкою дратують людей.

Але чим старшою стає дівчинка, тим менше вона дозволяє собі подібну поведінку. З роками Свєти вчаться більше прислухатися до оточуючих, думати, перед тим, як щось зробити та діяти обережно, а не занурюватися в потік з головою. Правда в деяких випадках їм доводиться спочатку пережити важкі життєві ситуації, аби нарешті зрозуміти, в чому вони були неправі. Тому якщо Світлани не хочуть страждати через власні помилки, вони мають частіше прислухатися до правильних слів і контролювати себе.

Значення імені та характер

Що означає ім’я Світлана? Воно означає дивовижне поєднання льоду та полум’я, суцільних протиріч, які дивують, приваблюють, а часом і відштовхують оточуючих. А все тому, що Свєти можуть бути дуже добрими, а потім несподівано образити людину. Або ж взяти ініціативу в свої руки, почати вести людей вперед, а в найважливіший момент – злякатися, здатися і покинути «поле бою», залишивши тих, кому тільки що присягалися у вірності. Через такі ситуації деякі не довіряють Свєтам, хоча ті дійсно не бажають оточуючим зла. Просто вони не вміють вчасно заспокоюватися і приймати рішення не зважаючи на емоції.

В дитинстві Світлана завжди цікавиться всім новим. Від такої дитини дуже тяжко щось сховати, тому подарунки на День Народження чи Новий Рік маленькі Світланки часто знаходять завчасно. Свєти люблять спілкуватися, заводити друзів, знаходити в оточуючих якісь цікавинки.

Для Світлан не існує злих чи поганих людей. Вони бачать хороше в кожному і не звертають увагу на дрібниці. Правда в старшому віці саме через таке відношення Свєти страждають в особистих стосунках – вони обирають «не тих» хлопців, а потім не розуміють, чому подружнє життя склалося зовсім не так, як бажалося.

В навчанні Свєти не мають проблем, бо володіють чудовою короткостроковою пам’яттю. Але цей плюс може обернутися і мінусом, адже варто їм виступити перед викладачем, як вся інформація зникає з голови. Тому якщо Світлана мріє мати в майбутньому хорошу роботу та серйозну посаду, вона повинна вже в середній школі глибоко вивчати предмети, які можуть знадобитися, а не працювати тільки на оцінки.

Особисті риси

Коли приходить час закохуватися, Свєти починають мріяти про те, щоб все було наче в фільмах і романах. Вони додумують своїм обранцям ті риси, яких насправді немає, а потім переживають. На щастя, Свєти ніколи не переймаються чимось надто довго. Вони просто не мають на це часу, адже треба встигнути стільки всього побачити, прочитати, познайомитися з новими людьми.

Світлани люблять бути лідерами та командувати колективом. Причому, роблять це не для самоствердження, а тому що впевнені – вони і тільки вони зможуть привезти своїх друзів до успіху. Саме тому, ще починаючи з молодшої школи, Світлани – головні організатори всього хорошого і поганого, починаючи від розважальних заходів і закінчуючи втечами з уроків.

Свєти дуже милі і щирі люди. Вони стараються бути добрими, не ображати оточуючих і досягати своєї мети, використовуючи тільки чесні методи боротьби. Правда іноді Світлани все ж таки роблять боляче тим, кого люблять. Але стається так не через бажання допекти, а тільки тому, що Світланам вкрай складно стримувати свої емоції. От вони і говорять все, що приходить на думку, а потім самі переживають через сказане.

Робота та особисті стосунки

Свєти ніколи не бояться роботи і можуть взятися за декілька справ, якщо це гарантує хороший прибуток. Вони якісно виконують кожне завдання, бо не люблять і не вміють розчаровувати людей. З Світлани може вийти хороший лікар, інженер, психолог, телеведуча, викладач, бухгалтер чи нотаріус. Такі жінки прекрасно справляються як з гуманітарними, так і з технічними предметами, якщо змушують себе заглибитися в знання, а не хапати те, що є на поверхні.

Єдине, що може стати для Свєти проблемою – це фінансові питання. Вони геть не вміють відкладати та економити, живуть одним днем, а потім сильно переймаються через те, що в гаманці не лишилося навіть гривні.

В особистих стосунках Світлана може бути як романтичною, так і прагматичною. Останнє починає виявлятися тоді, коли Свєта вже отримала життєвий досвід, обпеклася і зрозуміла – принців на світі не так вже і багато, тому варто змінити критерії оцінювання чоловіків і мислити більш приземлено. Прийшовши до таких висновків, вона починає звертати більше уваги на матеріальний бік питання і виходить заміж тільки тоді, коли отримує впевненість в фінансовому забезпеченні свого обранця.

В сімейному житті Свєти стараються бут хорошими хазяйками, підтримувати в домі затишок. Вони дуже люблять дітей і роблять все, аби ті були щасливими та здійснили свої мрії. Світлана дійсно дуже дорожить своєю сім’єю і впевнена в тому, що її рідні заслуговують тільки на найкраще. Тому завжди готує улюблені страви для діточок та чоловіка і намагається позбавити їх зайвих турбот і переживань.

Можливі проблеми зі здоров’ям

В дитинстві у багатьох Світлан буває дуже слабкий імунітет. Через це вони часто застуджуються, хворіють на грип та ангіну. А деякі навіть переносять запалення легенів ще в дитячому віці. Батькам треба приділяти багато уваги фізичному стану Свєти, загартовувати її та змушувати займатися спортом. Так дитина швидше позбудеться своїх хвороб і матиме чудову фігуру, що є дуже важливим для будь-якої дівчинки.

Іноді Світланки страждають від алергій та проблем з зубами. В цьому випадку необхідно якомога швидше звернутися до спеціалістів, щоб вилікувати захворювання до того, як вони стануть хронічними. Якщо вчасно звернути увагу на такі проблеми, вже до повноліття Свєта забуде по всі свої проблеми зі здоров’ям та виросте здоровою, активною і впевненою в собі дівчиною, яка вміє підкорювати серця оточуючих.

Світлани – це дуже добрі і світі люди, яких люблять і поважають. І якщо ви носите саме це ім’я – пишайтеся ним та знайте, що близькі люди захоплюються вашим оптимізмом і умінням у всьому знаходити кращу сторону. Тому вони готові прийти на допомогу в будь-який момент, а вам треба тільки навчитися відповідати за свої слова і завжди іти до кінця.