Що означає ім’я Роман

Ім’я Роман має свою силу та особливі риси характеру, які вирізняють таких чоловіків серед натовпу.

Ромко – хлопець добрий і життєрадісний, він не зациклюються на проблемах, бо знає, що рано чи пізно все вирішиться, адже у нього є такі сильні заступники:

  • Зодіакальний знак – Водолій;
  • планета – Сатурн;
  • колір – фіолетовий;
  • дерево – тополя;
  • квітка – фіалка;
  • комаха – метелик-косатець;
  • каміння – аметист.

Ім’я Роман має латинське походження та означає римлянин.

День ангела Романа та значення імені

Знаючи, коли день ангела, Ромки можуть святкувати його на рівні з власним Днем Народження. Отже, день Романа відзначають два рази на рік: 11-го лютого і 1-го грудня. Не зважаючи на те, що Роман – чоловіче ім’я, саме цьому святому моляться жінки, коли просять допомогти їм народити дитину. Також вважається, що коли 1-го грудня було тепло – значить і зима мине без сильних морозів.

Значення імені Роман у таких особливостях характеру, як доброта, весела вдача, ввічливість, дотепність. Якщо Рома приходить в компанію, то зразу ж звертає на себе увагу. Ромки люблять влучно пожартувати, завжди знаходять ті слова, які розвеселять всіх і кожного.

Для Романа спонтанна подорож – це найкращий спосіб провести час. Якщо йому сказати «за годину ми їдемо в інше місто», цей хлопець вже через 45 хвилин буде на місці, готовий до нових вражень та відкриттів. Також Ромко дуже співчутливий хлопець. Він переймається проблемами оточуючих і знаходить час та сили, щоб їм допомогти.

Рекомендуємо:

З чим треба бути обережним

Але людям, які знають, що означає ім’я Роман, доводиться погодитися і з тим, що деякі володарі такого імені мають і негативні особливості характеру. В першу чергу – це легковажність, через яку Романи часто втрапляють в неприємні ситуації. Також імпульсивність і нестриманість, а ще – схильність часто лінуватися. Деякі Ромки пропускають дуже важливі зустрічі і заробляють собі репутацію абсолютно ненадійної людини лишень через те, що їм було просто лінь вчасно приїхати чи прийти.

В дитинстві Романи мають проблеми з навчанням, оскільки є дуже непосидючими дітьми, яким важко сконцентруватися на чомусь одному. Але дурним їх точно не можна назвати.

У такого хлопчика дуже гострий розум, тому він багато чого знає і помічає. Щоб Рома мав більше успіхів в навчанні, батькам необхідно не сварити його, а намагатися зацікавити.

Якщо на Ромка постійно кричати – він просто вчиться брехати, аби лишень не вислуховувати батьківські повчання. Коли старше покоління сильно тисне на Романа, він починає поводитися зухвало, грубіянити, ігнорувати поради. Така поведінка – це не прояв злості чи ненависті, просто Рома хоче самоствердитися і не бачить іншої можливості.

Ще одна негативна риса характеру – це невміння доводити справу до кінця. Ромко дуже швидко запалюється чимось новим, але лишає справу на половині, щоб почати щось інше. Тому часом Романам тяжко будувати власний бізнес, хоча вони мають для цього достатньо розуму і життєвого досвіду.

Що означає ім’я Роман: особливості характеру

В дитинстві деякі Романи часто хворіють, тому більшість часу проводять не з однолітками, а з батьками. Через це вони почуваються трохи самотніми та не знають, як заводити друзів. Однак з часом Ромко розкриває свої справжні риси характеру, та стає душею компанії. Цей хлопець, наче ясне сонечко, приносить в колектив радість і веселощі. У Ромка в крові є авантюризм, тому він не відмовиться взяти участь в якійсь ризикованій справі, нічого не боїться і завжди мотивує оточуючих спокійно йти вперед і не панікувати.

В особистих стосунках Романи досить перебірливі. Вони довго придивляються до дівчини, намагаються зрозуміти, якою вона буде хазяйкою, і лише впевнившись, що це дійсно друга половинка – пропонують одружитися.

З дитинства Ромко поводиться себе як маленький чоловік. Він серйозний, ґрунтовно підходить до вирішення будь-якого питання, а ще є справжнім Чомучкою. Ромка цікавить все, що відбувається довкола. І щоб вдовольнити його інтерес, батькам доводиться пояснювати все в подробицях, інакше Роман просто не заспокоїться.

Ромки – дуже горді хлопці, і чим більше на них тиснути, тим більше вони протидіють своїм опонентам. Тому замість того, щоб кричати на Романа та ставити йому умови, краще спокійно обговорити ситуацію та навести хлопцеві ті аргументи, з якими він просто не зможе сперечатися.

Дитячі роки

Маленькі Ромочки – милі, гарненькі хлопчики, яких дуже люблять батьки. В підлітковому віці Романам несподівано стає соромно через цю любов і опіку, тому вони можуть поводитися грубо і навіть ображати маму. Але з часом Роман усвідомить свої помилки та щиро попросить пробачення.

У шкільні часи батькам Роми часто доводиться червоніти перед вчителями, бо він прогулює уроки, влаштовує бійки, не робить домашнє завдання. Така поведінка – це спроби самоствердитися. З хлопцем треба багато розмовляти, а не просто карати його, забираючи улюблені речі. Якщо батькам вистачить педагогічності вказати Роману правильний шлях, вже в старших класах він заспокоїться та закінчить школу з гарними оцінками.

Ромки з дитинства цікавляться спортом, особливо їм подобаються бойові мистецтва. Це хороше захоплення, головне, щоб хлопець не почав використовувати свої вміння, аби мститися тим, хто його образив. Річ у тому, що Роман ніколи не забуває людей, які зробили йому боляче і завжди хоче, щоб вони отримали те, на що заслуговують.

Вибір професії

Дорослий Роман – чоловік з величезною силою волі, який вміє багато працювати та завжди досягає поставленої мети. Рома ніколи не підпадає під чужий вплив, самостійно приймає рішення та впевнено крокує по своєму життєвому шляху.

В робочих питаннях Роман викладається на повну і бажає, щоб керівництво оцінило його знання та вміння. І він має на це повне право, адже беручись за виконання завдання, чоловік повністю на ньому концентрується, ніколи не відволікається і робить все, аби виконати задачу швидко та якісно.

Завдяки таким рисам характеру Рома здатен стати хорошим керівником, бізнесменом, політиком чи працівником правоохоронних органів. Водночас у Романів є потяг до всього прекрасного, тому серед чоловіків, які мають таке ім’я, є актори, художники, співаки. Завдяки розвиненому інтелекту та хорошій інтуїції Роман швидко приймає правильні рішення і завжди знає, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації.

Через вміння приховувати емоції та добре берегти таємниці, Романи здатні працювати розвідниками та спеціальними агентами. Вони добре тримають себе в руках, хоча є пристрасними людьми, які гостро переживають зради та образи. Саме тому, Рому ніколи не можна провокувати, інакше є ризик, що він таки зірветься і тоді тому, хто його ображає, буде непереливки.

Комунікативні здібності та фінанси

Обираючи професію, Рома звертає увагу на те, чи доведеться йому спілкуватися з людьми. Романи люблять нові знайомства, вміють добре аргументувати свою точку зору та переконувати оточуючих. Їм складно сидіти на одному місці і займатися рутинною роботою. Вони почуваються щасливими лише на тій посаді, яка дає їм можливість розвиватися.

З фінансами у Роми специфічні стосунки. З одного боку, заробити гроші для Романа – це не проблема. Але з іншого, Ромко – дуже щедра людина, схильна до екстравагантних вчинків, до того ж авантюрна. Тому він часто опиняється в борговій ямі, з якої дуже швидко вибирається на поверхню, завдяки своїм друзям. В цілому, Роман може мати непогані статки, якщо навчиться контролювати свої бажання та буде менш ризиковим.

Особисті стосунки

Доки Роман не знайде свою єдину, він може весело проводити час з різними дівчатами. Пристрасний та емоційний, Рома здатен мати кількох коханок і бути впевненим в тому, що він не робить нічого поганого, адже кожній приділяє свій час і робить гарні сюрпризи.

Все змінюється, коли Рома зустрічає особливу дівчину. Закоханий Ромко навіть не гляне в бік колишніх коханок. Так, він любить свободу, але вірність другій половинці – це для нього справа честі. Саме тому одружений Роман завжди дбає про свою сім’ю, опікується дітьми, допомагає в господарстві.

Роман любить бути лідером в будь-яких стосунках, тому дружині необхідно навчитися підкорятися йому, або хоча б робити вигляд, що вона це робить. Рома – справжній чоловік, який здатен оберігати, любити та захищати своїх рідних, коли буде відчувати себе потрібнім.

Якщо жінка поважає Рому – вона для нього буде справжньою королевою, яку він стане носити на руках та вважати найдорожчою людиною в своєму житті.