Що означає ім'я Наталя: походження і доля

Ім’я Наталя не втрачає своєї популярності в нашій країні вже декілька століть.

Наталки та Наташі живуть в кожному українському місті. Ці активні, веселі та життєрадісні дівчата роблять світ яскравішим і цікавішим. Можливо, вони ніколи не сумують, бо поруч з ними є такі сильні помічники:

  • Зодіакальний знак – Діва;
  • планета – Меркурій;
  • колір – яскраво-червоний;
  • дерево – аралія;
  • рослина – родовик;
  • комаха – жук-плавунець;
  • каміння – гематит (кровавик).

Ім’я має латинське походження та означає «рідна».

Що означає ім’я Наталя і коли її день ангела

День Наталі святкується лише один раз на раз на рік – 8-го вересня. Це день святої мучениці Наталі, яка була дружиною святого мученика Адріана, допомагала йому та втішала, коли він страждав за віру в Христа. В деяких областях, 8-го вересня, саме коли день ангела Наталі, є традиція пекти вівсяні млинці та робити вівсяний кисіль, адже саме тоді починається або закінчується збір вівса.

Що означає ім’я Наталя та якими рисами наділена така дівчина? Ще з дитинства вона вміє радіти життю і не перейматися через дрібниці. Наталки – великі фантазерки, вони завжди щось придумують, створюють свої власні світи, якщо їх не влаштовує те, що відбувається довкола.

Також Наталі добре вчаться, люблять подорожувати і приймати гостей. Вони вміють брати ситуацію в свої руки, бути рішучими і йти до кінця. Не зважаючи на веселий характер, в складних життєвих моментах Наталки стають дуже серйозними та відповідальними. Також вони завжди захищають слабших, не дозволяють ображати людей, які того не заслуговують. Наталі дуже справедливі та співчутливі. Певно саме за це їх так сильно люблять люди. Наташа легко може знайти собі друзів і стати душею компанії.

Значення імені може проявлятися і в негативних рисах. Насамперед це самозакоханість, яка заважає дівчатам спокійно сприймати навіть конструктивну критику. Наталочкам потрібно, щоб їх постійно хвалили, і якщо хтось говорить в їх бік щось неприємне – Наталя може сильно образитися і просто перестати спілкуватися з тією людиною.

Також Наталі дуже вперті і якщо вони приймають рішення, ніхто не може змусити змінити думку та подивитися на ситуацію з іншого боку. Часом вони зляться та нервуються, говорять близьким людям неприємні речі і не здатні стримати емоції.

Рекомендуємо:

У творчості та роботі

Наташі творчі люди, які люблять показувати свої таланти оточуючим. Тому в шкільні роки вони записуються в театральні і танцювальні гуртки, беруть участь у всіх заходах та взагалі є одними з перших активісток класу. Окрім того дуже люблять мандрувати в інші міста, їздити на пікніки та взагалі проводити час на природі. Наталки всіх веселять і розважають, але якщо чують в свою сторону щось неприємне – сильно ображаються і починають сумувати.

Дівчата з цим ім’ям намагаються обрати ту професію, де не треба займатися важкою фізичною працею. Вони достатньо розумні, щоб заробляти гроші, використовуючи свій інтелект. Тому часто стають медиками або займаються громадською діяльністю.

Чоловікам з Наталками буває дуже тяжко, бо такі жінки взагалі не вміють вибачатися. Навіть якщо вони неправі – будуть наполягати на своєму до останнього. А от з дітьми Наташі дуже легко знаходять спільну мову. Вони вміють правильно виховувати малюків, знають як зацікавити та розрадити.

Значення імені в дитячому віці

Маленька Наталка дуже любить придумувати різні ігри та залучати до них всіх друзів. Часто такі дівчата самостійно вигадують забавки, бо їм хочеться, щоб все було ще більш цікавим та захопливим. Завдяки прекрасно розвиненому образному мисленню, придумати казку чи створити цілий фантастичний світ для цієї дівчинки – справа кількох хвилин.

Наталки дуже жваві, тому встигають завжди і скрізь. Вони допомагають вчителям, влаштовують заходи, часто стають старостами класу, або ж тими, хто займається всіма організаційними питаннями. Щоб мотивувати Наталку необхідно її похвалити. Тоді така дівчинка переверне весь світ, але досягне мети.

Наталі вміють бути рішучими, швидко приймати рішення, переконувати людей. Це дуже чарівливі дівчата і вони знають про цю свою рису та використовують її, щоб домогтися свого. Водночас, якщо Наташа чує критику, зразу ж стає в’їдливою і не сильно переймається тим, що говорить. Вона вміє пробачати образи, але ніколи про них не забуває.

Усі Наташі, навіть зовсім маленькі, здатні приховувати своїх переживання та здаватися оточуючим завжди веселими і життєрадісними. В дорослому віці вони також переживають все всередині і майже ніколи нікому не розказують про свої проблеми.

Особливості характеру

Наталки – високоморальні люди, вони завжди досягають успіхів у всіх справах, за які беруться. Також дівчата вміють щиро радіти успіхам інших і ніколи не заздрять. Завдяки добре розвиненій інтуїції вони приймають правильні рішення навіть в найскладніших життєвих ситуаціях. Не бояться труднощів, ніколи не лишають людей наодинці з їхніми проблемами.

Оскільки Наташі дуже люблять подорожувати – можуть обрати професію історика чи археолога. Вони рішучі, але знають, де варто поводитися обережно і вмикати свої жіночі чари. Також вони завжди добре заробляють, дуже не люблять економити та в чомусь собі відмовляти. Але і постійно брати гроші у чоловіка теж не хочуть. Тому самостійно просуваються по кар’єрній драбині, постійно навчаються, вдосконалюють свої вміння і стають дійсно хорошими спеціалістами.

Часом через свої високі моральні цінності Наталі поводяться як справжні пуританки. Вони не хочуть сприймати зміни в цьому світі, вважають, що раніше все було краще. Такі погляди стають причиною сварок з друзями, які ставляться до життя набагато простіше.

Наталі люблять допомагати людям, навіть жертвують собою, але роблять вони це не стільки з доброти душевної, як через бажання визнання всім світом їх абсолютної відданості іншим. Через це іноді поводяться, наче справжні мучениці. Вони усім своїм виглядом показують, як тяжко їм робити хороші справи, як вони себе у всьому обмежують.

Саме тому друзі починають відмовлятися від наталиної допомоги, не хочуть почуватися винними. На жаль не кожна Наталка розуміє істину причину такої поведінки, дуже ображається та щиро вважає, що зробила для людей все, а вони так і не оцінили її благородні вчинки.

Особисті стосунки

Наталки завжди мріють про справжнього принца, тому вони довго приглядаються до чоловіків, часто вимагають від них занадто багато. Якщо Наталя вчасно не навчиться бути більш приземленою та адекватно оцінювати представників протилежної статі, вона ризикує лишитися одна.

В сімейному житті багато сил та часу присвячуються дому, дітям, вирішенню матеріальних питань, а от чоловікові увагу приділяють далеко не завжди. Через це можуть виникати конфлікти та непорозуміння. Тому Наташам необхідно бути більш чуттєвими, прислухатися до своєї другої половинки та хоча б час від часу поступатися, а не намагатися будь-що довести свою точку зору.

В компанії друзів Наталка почувається дуже комфортно. Вона любить радувати людей, із задоволенням займається організацією поїздок, ретельно продумує всі святкування. Легко сходиться з новими людьми, знаходить спільні теми, здатна підтримати розмову. Наталі ніколи не стидаються та вміють усіх розвеселити. Завдяки своїй приязності швидко заводять нових друзів. Люди довіряють їм, розповідають про свої проблеми, бо відчувають, що можуть розраховувати на допомогу та розуміння.

Здоров’я та таланти

«Весняні» Наталки мають проблеми з бронхами та легенями ще з дитинства. Деякі навіть хворіють на астму. Тому батькам треба слідкувати за тим, щоб дівчата не переохолоджувалися і завжди тепло вдягалися. Також варто звертати увагу на зір і нервову систему. Іноді виникають проблеми з серцем, судинами. нирками.

Дівчата, які народилися весною, вирізняють дуже добрим і чутливим характером. Вони добре знаються на музиці, мають гарний слух та голос. В стосунках дуже віддані, часто роблять для інших більше, ніж для себе.

«Зимові» Наташі витончені і чарівливі. Більшість дівчат, народжених в холодну пору дуже тендітні через проблеми з імунітетом. Вони часто хворіють, можуть мати крихкі зуби. Тому їм варто вживати якомога більше вітамінів, мінералів, особливо кальцію, і ніколи не допускати, щоб хвороби ставали хронічними.

Наталки мають величезну силу волі, з честю переносять всі випробування та рухаються вперед не зважаючи ні на які перепони. Вони здатні отримати від життя все, чого дійсно бажають.