Що означає ім’я Христина

Походження імені Христина – давньоримське. В перекладі воно значить «християнка».

В російському варіанті «Кристину» також асоціювали з бідними людьми – селянами, «крестьянами», тому це ім’я вважалось недоречним для аристократів. В певний період воно взагалі зникло з ужитку, але потім знову стало модним. Сьогодні в Україні досить часто можна зустріти жінок та дівчат з іменем Христина.

Скорочення від імені: Христя, Христинка, Христиночка.

Якщо ви не знаєте, коли іменини Христини, то ось вам цілий список дат: 6 і 15 січня, 19 лютого, 13, 26 березня, 31 травня, 13 червня, 24 липня, 6 і 18 серпня, 27 жовтня та 15 грудня.

Покровителькою Христин вважається католицька свята Христина Чудесна. Вона допомагає лікарям та психіатрам, а також може вилікувати від нервових та психічних порушень.

Зодіак імені: Овен та Скорпіон.

Позитивні риси характеру: Христі впевнені в собі – якщо вони щось вирішують, то ніколи не змінюють думки. Дивлячись на таку жінку, зразу ж стає зрозуміло, що вона є справжньою аристократкою з дивовижним почуттям стилю.

Негативні риси: Через свою амбіційність, Христі часто поводяться занадто зарозуміло, відштовхуючи цим оточуючих. Такі дівчати постійно захищають свої погляди та відстоюють права навіть в тих ситуаціях, коли в цьому немає ніякої потреби. Також Христини ображають людей, говорячи дуже ущипливі фрази. Захищаючи себе, вони не помічають, як роблять боляче рідним.

Зовсім протилежним є випадок, коли в дитинстві батьки Христинки не приділяли уваги її природнім талантам. Через це з роками дівчата стають закомплексованими та перестають вірити у власні сили. Вони взагалі нічого не можуть сказати, бояться висловити свою думку та мовчки погоджуються з усім, що їм говорять.

Особливості характеру

Отже, що означає ім’я Христина та як воно впливає на характер людини? В першу чергу, необхідно звернутися до нумерології. Ця наука визначає числом імені цифру 6, яка відкриває нам наступне. Христина може дістатися справжніх вершин, якщо зможе отримати визнання оточуючих. Насправді, Христі вміють і можуть всього досягати самостійно. Саме тому багато жінок з таким ім’ям стають державними службовцями.

Христі мають філософський погляд на речі, вміють аналітично мислити. Однак дівчатам необхідно пам’ятати про те, що суспільство чекає від них реальних дій, тому самих слів замало. Через це їм варто ще змалку вчитися відповідати за свої слова, та не бути марнославними. Втім, Христі і самі розуміють, що чесність є одною з головних чеснот, тому стараються досягати мети не використовуючи радикальних методів.

Христини ніколи не спиняються та завжди рухаються вперед. У них дуже життєрадісний характер та оптимістичний погляд на життя.

Співачка Христина Соловій

Ще з дитинства Христини дивують оточення своєю кмітливістю та чудовою пам’яттю. Такі дітки рідко можуть всидіти на одному місці. Через надмірну рухомість Христі можуть бути непостійними і в дорослому житті. Якщо вони починають стосунки, то вимагають, щоб почуття були взаємними. Такі жінки швидко закохуються і швидко розчаровуються. Чоловікам буває складно догодити Христям через те, що дівчата мають непростий темперамент.

Христини дуже оберігають своє особисте життя та не люблять, щоб оточуючи їм щось радили. Їм вкрай складно знайти спільну мову зі свекрухами. Що ж стосується взаємин з чоловіком, Христини страждають від ревнощів на порожньому місці, тому в сімейному житті стають постійними ініціаторами конфліктів.

Рекомендуємо:

Правильний вибір професії для Христини

Христинам необхідно відчувати себе значущими, тому вони мають обирати модні або важливі професії, багато спілкуватися з впливовими людьми, та завжди обертатися в вищих колах. Христина точно не зможе бути домогосподаркою, бо якщо закрити таку жінку в чотирьох стінах, вона почуватиметься нещасною, нереалізованою та нікому непотрібною.

Ось чому жінкам з цим чудовим ім’ям радять займатися бізнесом. Тим більше, вони вміють і люблять заробляти гроші, тому здатні стати справжніми бізнес-вумен. Але, женучись за мріями, все ж не треба забувати, що кохання – це важлива частина життя і навіть сильним та самостійним Христинам потрібна любов і просте людське щастя. Тому в певні моменти їм варто правильно розставляти пріоритети, щоб не пропустити того, хто призначений Долею.

Відео про таємниці імені

Зв'язок характеру та здоров’я з місяцем народження

Значення імені Христина в багатьох випадках залежить і від того, коли саме вона народилася. Так у «грудневих» Христин досить складний характер і вони ніколи не реагують на крик. Тому з такими дівчатами треба говорити спокійним тоном і пояснювати кожну ситуацію, надаючи вагомі аргументи. Що ж стосується здоров’я, то «зимові» Христі часто страждають від інфекційних захворювань.

«Травневі» Христинки також хворіють на застуду, можуть легко підхопити ангіну. В ранньому дитинстві деякі з них мають проблеми з серцем та травневою системою. Але з часом дисфункції зникають і в дорослому віці такі захворювання вже не виявляються.

«Березневі» Христі дуже люблять тварин, тому батькам треба уважно слідкувати за тим, наскільки ретельно дитина миє руки. Проблемою для цих «весняних» дівчаток стає поганий апетит. Часто батьки змушують Христь їсти, доводячи їх до істерик. Такого робити не треба, адже дівчата здатні самостійно визначати, коли зголодніють і вибирати ті продукти, що їм до смаку. Талантом «березневих» Христин є відмінний слух, який може допомогти їм стати відомими співачками або музикантами.

Батькам «літніх» володарок цього імені варто звертати увагу на стан хребта, оскільки у них є схильність до сколіозу. Що ж стосується виховання, то з такими дівчатами не можна бути надто жорсткими та різкими. Так, у них складний характер, але Христину завжди можна переконати, якщо спілкуватися з нею спокійно і врівноважено. В іншому випадку Христі, особливо названі в честь мам, починають брехати та закриваються в собі.

Переклад імені іншими мовами: англійською – Christine, каталонською – Cristina, чеською – Kristina, данською – Christine, французькою – Christine.

Відомі у світі Христини:

  • Кристина Косач – білоруска поетеса.
  • Кристина Шмигун-Вяхі – естонська лижниця, дворазова олімпійська чемпіонка і чемпіонка світу.
  • Кристина Орбакайте – російська співачка.
  • Крістіна Марія Агілера – відома американська виконавиця.
  • Крістен Стюарт – актриса, що виконала роль Белли в трилогії «Сутінки».