Що означає ім’я Артем: походження та доля

Артем – це дуже сильне і мужнє ім’я.

Чоловіки з таким іменем впевнено йдуть по життю і досягають багатьох вершин. А в щоденній боротьбі за мрію, їм допомагають:

  • Зодіакальний знак – Терези;
  • планета – Венера;
  • колір – темно-блакитний;
  • дерево – горобина;
  • комаха – цвіркун;
  • каміння – берил.

Саме через те, що заступницею Артемів є жіноча планета богині кохання, вони завжди користуються великою популярністю у дівчат, вміють зваблювати і фліртувати. Що ж до найпершого значення імені, то Артем – означає здоровий. Ім’я має давньогрецьке походження , але сьогодні найчастіше зустрічається у наших вітчизняних сім’ях.

День ангела Артема і значення імені

День Артема святкують два рази на рік – 6-го липня та 2-го листопада. Вважається, що святий Артемій допомагає в лікуванні гриж. Коли настає день ангела, Артемам варто звертатися до Вищих Сил, просити їхнього захисту та допомоги. В дні іменин небо розчиняється перед Артемами і Всесвіт здійснює їх найпотаємніші бажання.

Значення імені має дуже багато позитивних рис. В першу чергу – це вміння самостійно знаходити виходи з будь-якої ситуації та ніколи не відмовлятися від свого рішення. Артеми здатні лишатися врівноваженими навіть тоді, коли довкола них всі панікують. Замість того, щоб піддаватися загальним настроям, такі чоловіки оцінять всі плюси і мінуси, придумають хороший план і швидко його реалізують.

Артеми вміють бути дипломатичними, завжди мають хороші стосунки з начальниками, але лишають їх суто на діловому рівні – панібратства Артеми не визнають.

Рекомендуємо:

У дитинстві

Маленькі Артемки виглядаються старше своїх однолітків, тому діти часто приходять до них за порадою. Чим дорослішим стає хлопчик – тим сильніше йому подобається роль лідера з якою, до речі, він здатен легко впоратися. Тому дорослі Артеми, найчастіше, хороші керівники, люди, які вміють мотивувати оточуючих, використовуючи свій гострий розум та дипломатію.

Говорячи про те, що означає ім’я Артем, варто звернути увагу і на негативні риси таких чоловіків. Артеми можуть пробувати нав’язувати свої погляди та занадто сильно все контролювати. Деякі начальники з таким іменем буквально не дають своїм підлеглим дихати, перевіряючи кожен крок.

Ще Артеми можуть поводитися хитро і досить цинічно. А коли їм здається, наче хтось хоче принизити або лишити їх гідності, Артеми починають справжню війну, яка закінчиться тільки в тому випадку, коли вони виходять з неї переможцями. Часто не вміють фантазувати, не люблять щось придумувати і дивляться на світ надто прагматично.

Не зважаючи на свої лідерські якості, в дитинстві Артеми поводяться тихо і спокійно. Вони слухаються батьків, люблять бути на самоті, збирають камінці, рослини. Коли хлопця віддають до школи, він зразу ж знаходить спільну мову з колективом, та починає захищати тих, кого ображають інші діти. Артемки дуже не люблять несправедливості і завжди борються за те, щоб оточуючи ставилися одне до одного з розумінням і повагою.

Дорослі Артеми обожнюють подорожувати, тому можуть обрати професію моряка або мандрівника. У хлопців не дуже багато друзів, але своє найближче коло оточення вони дуже люблять і поважають. З радістю допомагають близьким, хоча і можуть їх повчати.

Вони готові до різних життєвих випробувань, але єдине, що дійсно може їх зламати – це зрада коханої дружини. Для такого чоловіка це – особиста образа. Тому Артем обов’язково захоче помститися коханцю жінки і йому буде все одно, які наслідки матимуть його вчинки.

Особливості характеру

Маленькі Артеми не вважають себе лідерами і завжди тримаються трохи осторонь від компанії інших малюків. Тим не менш, діти завжди ідуть до них за порадами, просять допомогти розв’язати складні питання. Хлопці з радістю вирішують чужі проблеми, але користатися своєю добротою нікому не дозволяють. Якщо Артем бачить, що друзі починають нахабніти – він прямо їм про це скаже.

Артеми завжди захищають своїх товаришів і ніколи не дозволяють, щоб в колективі сильні знущалися з слабких. Для них така поведінка – ница і негідна хлопців. Тому самі того не помічаючи, вони починають встановлювати в компанії свої правила і оточуючі їх слухаються.

Зі своїми проблемами Артем розбирається самостійно. Правда іноді може звернутися за порадою до старших товаришів. Володарі цього імені дуже добре розвинені фізично. Вони змалечку займаються спортом, надаючи перевагу важкій або легкій атлетиці. Завдяки такій любові до спортивних занять, хлопчаки виростають гарними, добре складеними юнаками, які завжди можуть захистити кохану дівчину і друзів, але ніколи не стануть використовувати свою сили без потреби.

Дорослі Артеми завжди добре планують свої рішення, не поспішають, тому досягають високих результатів. Коли юнак береться до справи, він повністю занурюється в неї, не відволікається і ретельно вивчає кожну деталь. Саме завдяки цьому він вирішуює ті задачі, з якими інші впоратися не можуть.

Якщо Артем обрав свій шлях, ніхто не зможе змусити його передумати. Тому замість того, щоб пробувати тиснути на хлопця, краще похвалити його, адже добре слово дає йому сили ще більше працювати над собою та самовдосконалюватися.

Вибір професії

Оскільки Артеми не схильні до фантазій, ще з дитинства вони цікавляться точними науками. Хлопці мають гострий розум, тому легко справляються з задачами з фізики, хімії, математики. Вони люблять креслити, розраховувати.

Обираючи професію, Артем, найчастіше, спиняється на науковій роботі або ж стає програмістом. Але потяг до пригод може зробити його мандрівником. Зустрічаються і ті, хто відкриває у собі творчі здібності і стає художником. Також з цих чоловіків виходять перспективні бізнесмени. Вони вміють правильно поводитися з грошима, працювати на результат і ризикувати там, де це необхідно.

Такі чоловіки стають дуже успішними, оскільки вони вміють невтомно працювати, та завжди ставлять перед собою правильні цілі. Не зважаючи на те, що Артемам складно даються гроші, вони непогано заробляють і раціонально витрачають свої кошти.

Особисті стосунки

У Артемів небагато друзів, але ті, хто є – це перевірені, надійні люди, на яких вони можуть покластися в будь-якій ситуації. Щоб подружитися з таким хлопцем, необхідно показати себе відповідальною і благородною людиною, яка готова відстоювати свою честь і гідність та захищати тих, хто знаходиться поруч.

В особистих стосунках Артеми чесні, віддані, але незалежні. Вони люблять і поважають своїх дружин, та ніколи не дозволяють собою керувати. Хлопці вміють показувати себе ніжними і романтичними, робити приємні сюрпризи. Обраниця Артема може бути впевненою в тому, що її ніколи не залишать в біді. Бо він здатен брати на себе відповідальність і вирішувати найскладніші питання.

В інтимних стосунках Артеми дуже ніжні і лагідні. Для них секс – це можливість забути про всі негаразди, повністю відсторонитися від світу і буквально розчинитися в своїй другій половинці.

Артеми ніколи не розповідають чужі таємниці, впевнені в своєму, але не конфліктні. Це добрі і чесні чоловіки, які об’єктивно оцінюють ситуації та завжди лишаються на боці тих, хто правий. Сильні та незалежні, глибоко в душі вони добрі і м’які, тому потребують любові і підтримки, які всі люди.