Що означає ім'я Ангеліна: доля, походження

Ангеліни – це дуже яскраві і цікаві натури, які вражають оточуючих своїм темпераментом.

Вони веселі і самобутні, завжди різні і тому настільки неймовірні. Це ім'я наділяє свою володарку прекрасними рисами, а також дає таких сильних помічників, як:

  • Зодіакальний знак – Рак;
  • планета – Місяць;
  • колір – світло-зелений;
  • рослина – латаття;
  • рибка – форель;
  • каміння – хризоліт.

Що означає ім’я та коли день ангела Ангеліни

Говорячи про те, коли день імені, варто зазначити, що Ангелінки святкують свої іменини тільки один раз на рік – 14-го липня. Саме в цей час в селах починають прибирати коренеплоди.

Значення імені Ангеліна несе в собі різні риси характеру. В першу чергу, Гелі дуже веселі і розумні. Вони вміють створювати довкола себе таємничу атмосферу, поводитися трохи відсторонено та усміхатися так, щоб всі чоловіки не могли відвести від них очей. Завдяки умінню правильно прораховувати всі ситуації, Ангеліни ніколи не дозволяють себе обманювати. Більш того, вони роблять все, аби людина, яка хотіла їх надурити, сама пошилася в дурні.

До того ж, Гелі досить мстиві, тому ображати їх точно не варто. Дівчина нічого не робитиме з опалу, але придумає такий план, що жертва навіть ніколи не здогадається, хто саме зіпсував їй життя.

Якщо розшифровувати, що означає ім’я Ангеліна спираючись на нумерологію, то воно відповідає числу два – буйному, неврівноваженому, неоднозначному. Через такі якості Ангелінки часто почуваються невпевнено і можуть навіть доводити себе до фаталізму. Саме тому Гелям радять менше нервуватися, спокійно ставитися до ситуацій та не конфліктувати з оточуючими.

Якщо Ангеліна зможе пристосуватися до обставин і прийняти той факт, що світ не завжди буде таким, як вони хочуть, то жити стане набагато простіше і приємніше.

Рекомендуємо:

Стосунки з оточенням

Доля Ангелін постійно пов’язана з людьми, які потребують допомоги. А все через те, що такі дівчата просто не можуть пройти повз нещасних та ображених. Вони настільки сильно переймаються іншими людьми, що часто забувають про себе. Тому Гелям варто аналізувати ситуацію, перш ніж починати комусь допомагати. Можливо, ця людина не заслуговує того, щоб витрачати свої сили і час.

Що ж стосується стосунків з друзями і колегами, Гелям варто оточувати себе дійсно хорошими людьми. Їм тяжко лишатися наодинці з самими собою, а також бути виконавцями. Хороші порадники та справжні генератори ідей, Ангеліни рідко втілюють їх в життя власними руками. Тому поруч з такою дівчиною завжди повинен бути той, хто підкаже і підтримає.

Доля імені та його значення

Гелі бувають дуже впертими та люблять командувати. Переконати таку дівчину вдається не кожному, адже їм необхідно почути дуже вагомі аргументи, аби поступитися і почати реально зважати на чужу думку. Ангеліни можуть дратуватися і злитися через дрібниці. Це призводить до конфліктів з друзями, однокласниками, вчителями і співробітниками.

Під час шкільного навчання Ангелінка далеко не завжди отримує хороші оцінки. Та це не означає, що дівчина недостатньо розумна. Просто вона приділяє увагу тільки тим предметам, які вважає дійсно цікавими. Ангеліна відвідує різні гуртки, які обирає сама. Її може цікавити художня гімнастика, а от на уроки фізкультури вона з’являється вкрай рідко.

Ангеліни не дуже люблять ходити в гості та розважатися на вечірках. Проте вони завжди, чекають друзів, рідних та знайомих в своєму домі. Гелі люблять частувати людей фірмовими стравами, раді підтримати бесіду і ніколи не відмовлять далекому родичу, якщо йому нема де переночувати. Насправді, Ангеліни люблять компанії, просто на власній території вони почувають себе набагато спокійніше та затишніше.

Характер Гелі

Характер Ангелінок може помітно різнитися в залежності від того, в яку саме пору року вони народилися. Так «зимові» дівчатка – це справжні королеви і володарки свого життя. Вони вирізняються мужністю, стійкістю, впевненістю в своїх рішеннях. Ці Гелі ввібрали в себе щось чоловіче, тому вони є чудовими лідерами. Але існує і негативна сторона – коли Ангеліна, що наробилася взимку, вирішила що права, вона може навіть обдурити, аби тільки досягти свого.

А от «літні» Ангеліни, навпаки, дуже м’які, добрі і довірливі. Вони люблять людей, намагаються зробити все, аби іншим було добре, через що часто страждають самі. Таким дівчаткам варто більше дбати про себе і добре все перевіряти, перш ніж погоджуватися на складні і авантюрні пропозиції.

Зв'язок імені зі здоров’ям

Що ж стосується здоров’я Ангелін, то в дитинстві вони занадто багато капризують. Батькам треба вчитися знаходити підхід і заспокоювати своїх донечок, не використовуючи грубої сили. Гелі дуже вразливі, тому з ними не можна поводитися жорстко – дівчата закриваються в собі і перестають довіряти оточуючим.

Також треба регулярно навідувати лікаря, бо капризи можуть бути наслідком певних проблем зі здоров’ям. Особливо часто маленькі Ангелінки страждають від розладів шлунку та газів.

Також Гелі схильні до гострих респіраторних та інфекційних захворювань. Часто причиною цього стає те, що дівчата дуже рухливі, люблять гратися на повітрі, бігати, тому перегріваються і дихаючи холодним повітрям, застуджуються.

Взагалі, вони обожнюють придумувати різні розваги, та більше часу проводять з хлопчиками, ані ж дівчатами. Козаки-розбійники, стрілянина з пістолетів, бої на дерев’яних мечах – це те, без чого маленькі Ангелінки просто жити не можуть. Саме тому батькам вкрай важливо слідкувати за тим, наскільки донечки добре вдягнуті, постійно проводити профілактику, влаштовувати аромотерапію та поїти чаєм з імбиром.

Ангеліни дуже рідко жаліються на погане самопочуття, тому батькам варто самостійно перевіряти їх стан і не звертати увагу на те, що дівчинка каже, наче з нею все гаразд. Інакше є ризик заробити захворювання, зв’язані з бронхами та легенями.

Психічне здоров’я

Для Ангелін дуже шкідливими є психологічні перенапруження. Тому їм не можна сідати за уроки, аж доки вони не перепочинуть. Якщо Геля стала нервовою – це означає, що її перевантажили в школі і дівчинці необхідно більше займатися тими справами, які їй подобаються.

Щоб зміцнити організм, зробити тіло сильним та струнким, а також допомогти дівчині розвантажитися психологічно, психологи радять здавати Гель в гуртки художньої гімнастики чи інші спортивні секції. Там вони викинуть всі негативні емоції, досягнуть хороших результатів і зможуть відсторонитися від всіх повсякденних проблем, які виникають під час навчання.

Щоб Ангеліна виросла здоров’ю як фізично, так і психологічно, татові і мамі треба цікавитися її станом, не змушувати постійно займатися тим, що Ангелінці не подобається та більше звертати увагу на її бажання.

Якщо дотримуватися таких простих правил, дівчинка виросте такою ж сильною і гарною, як відома акторка Анджеліна Джолі. Вона зможе досягти дивовижних висот та заявити всьому світу, що є справжньою королевою, яка здатна завжди іти до своєї мети і не боїться абсолютно ніяких випробувань та перепон. Ангеліни – дуже сильні і вольові дівчата, просто їм необхідно більше вірити в себе та чітко розуміти, чого вони дійсно хочуть.