Що означає ім’я Анастасія

Доля імені Анастасія завжди цікава і неоднозначна, бо така дівчина має дуже особливий характер і може робити дійсно дивовижні речі.

Насті, Настуні, Настюші, Насточки – це неймовірні жінки, довкола яких буквально обертається весь Всесвіт. А вони вершать свою долю, покладаючись на таких сильних помічників, як:

  • Зодіакальний знак – Скорпіон;
  • планета – Плутон;
  • колір – темно-зелений;
  • квітка – орхідея;
  • тварина – сіамська кішка;
  • каміння – малахіт.

День Анастасії святкують двічі на рік: 4-го січня та 11-го листопада.

Що означає ім’я Анастасія

Значення імені Настя прослідковується з давньогрецької мови, "повернення до життя" - саме так воно перекладається. Ім'я несе дуже багато цікавих рис, які роблять таких дівчат яскравими, дивовижними і незабутніми. Вони підкорюють серця чоловіків, хоча і створюють їм деякі проблеми. Але Настюш все одно пробачають, оскільки ті вражають своєю красою, ніжністю та розумом.

Мрійливі і романтичні Настуні здатні дуже ретельно вивчати будь-яку інформацію, не лінуються цікавитися чимось новим, добре вчаться та намагаються завжди розвивати свої таланти.

Звісно ж, якими б Насті не були чудовими, вони все одно не ідеальні. Негативні риси Анастасії проявляються через меланхолійний та капризний характер. Таким дівчатам дуже важко самостійно приймати рішення, вони часто не можуть дати відсіч хитрим і злим людям, сильно переживають, але не намагаються боротися за своє щастя. Настя мало думає про те, що скажуть інші, але саме з цієї причини вона розпорошує свої вміння на дрібниці, замість того, щоб послухатися мудрої поради та зробити щось дійсно важливе.

Рекомендуємо:

Значення імені

Говорячи про те, що означає ім’я Анастасія, в першу чергу, варто звернути увагу на дивовижну жіночність і чарівливість таких дівчат. Вони наче чудові казкові феї, які, щоправда, зовсім несподівано можуть перетворитися в незадоволених царівен-несміян, які не розуміють, чого хочуть, але обов’язково щось вимагають від оточуючих. Через такий характер на Настю часто ображаються навіть найближчі люди, але врешті решт її знов пробачають, оскільки не можуть встояти перед її добротою та любов’ю.

У Анастасій дуже добре розвинена інтуїція, яка укупі з аналітичним розумом допомагає цім жінкам досягати всього, про що вони мріють. Тому Настя може стати дуже відомою людиною, якщо звісно не розлінується і не опустить руки. Саме тому Настінькам треба з дитинства змушувати себе йди до кінця і не боятися перепон, навіть якщо ті здаються нездоланними. Насправді, Всесвіт любить милих і добрих Настунь, тому і допомагає їм, якщо бачать їхні старання.

Насті у стосунках з близькими

Насті, як їхні тезки з казок, завжди милі, добрі і щедрі. Вони не люблять хитрощів, не розуміють, нащо мститися людям. Настуні – великі мрійниці, які можуть не відрізняти казок від реального світу. І якщо в дитинстві така фантазія є плюсом, то з часом Настям необхідно вчитися брати себе в руки і не губитися в фантастичних світах. Адже в гонитві за придуманим щастям, можна пропустити справжнє.

Анастасії – дуже творчі дівчатка, тому вони вміють шити, вишивати, готувати, писати, часто займаються хенд-мейдом. Але щоб братися до такої роботи у Насті повинен бути настрій. В іншому випадку справи не приноситимуть Настюші радість і вона почуватиметься нещасною та жалітиме себе через те, що світ з нею несправедливий.

Через свою сильною чуттєвість, Анастасія дуже вразлива і все приймає близько до душі. Тому її друзі, рідні, а особливо хлопці, яким подобається Настя, повинні знати про те, що таку дівчину дуже легко образити. Вона сприймає кожне слово за чисту правду і невинний жарт може здатися їй образою.

Обираючи чоловіка, Анастасія дуже часто робить помилку, оскільки дивиться не на реальні справи, а на слова. Таких дівчат чомусь тягне до тих хто у них викликає жалість. Врешті Настуні рано виходять заміж, а після того все життя жалкують через свій вибір.

Але якщо поруч з Настею опиниться достойний чоловік, він зможе оцінить всі плюси дружини з таким ім’ям. Адже вона ніколи навіть не подумає про зраду, завжди буде вірною та відданою, намагатиметься додати в сімейне життя якусь родзинку. Насті знаходять спільну мову з усіма родичами свого чоловіка, дуже люблять дітей, вміють придумувати щось креативне і розмальовують навіть найсіріші будні яскравими фарбами. У Анастасій чудовий смак, тому вони дуже люблять гарні, стильні і неординарні речі.

Доля імені Настя різних пір року

Характер Насті може трохи змінюватися в залежності від того, в яку саме пору року вона народилася. Наприклад, якщо Анастасія з’явилася на світ взимку, вона поводиться більш стримано, вміє рахувати гроші, а іноді буває навіть трохи жадібною. У таких дівчат дуже добре розвинене аналітичне мислення, тому вони здатні швидко приймати правильні рішення та знаходити вихід зі складних ситуацій.

А от «весняні» Настюші - романтичні, постійно закохуються і можуть плакати навіть без видимої причини. Такі дівчата дуже артистичні, через що часто обирають творчі професії та стають моделями або акторками.

«Літні» Настуні неймовірно добрі, веселі та чуйні. Вони беруть проблеми інших близько до серця, люблять тварин, намагаються допомогти всім і кожному. З них виходять чудові психологи.

Насті, які народилися восени, навпаки, намагаються переживати всі свої трагедії самотужки та майже ніколи не розказує оточуючим про свої проблеми. Такі дівчата здаються дещо холодними і прекрасно проявляють себе в професії юриста, науковця або педагога.

Формування у дитинстві

Маленькі Насті – веселі яскраві дівчатка, які люблять сміятися і розважатися. Вони відкриті до спілкування, завжди бачать в людях тільки хороше і вірять у все, що їм кажуть. Насті дуже захоплюються казками і уявляються себе принцесами, які обов’язково знайдуть принца завдяки своїй доброті і красі. Правда, часто буває так, що з подібними мріями Анастасії не розлучаються і в дорослому віці, тому вимагають від чоловіків занадто багато і не вміють реально оцінювати ситуацію.

Настям варто знати, що віра в добро і любов – це прекрасно, але далеко не кожен принц дійсно є справжнім, а от, на перший погляд, звичайний хлопець, може стати тим самим єдиним і неповторним.

В шкільні роки Настюшам добре вдається малювати, танцювати, співати. В точних науках вони не демонструють особливих талантів, але завдяки своїй старанності мають хороші оцінки. Насті дуже люблять читати і багато часу проводять поринувши в фантастичні книжкові історії.

Вибір професії

Маленькі Насті милі, але не дуже гарні, та перейматися через це точно не варто, адже з часом вони стають дійсно красивими жінками, які отримують багато компліментів. Чим старше стає Анастасія – тим більше проявляється її аналітичний розум та вміння реально оцінювати ситуацію. Саме тому обираючи професію, Настуні часто спиняються на медичних, педагогічних, економічних або юридичних спеціальностях.

Але серед представниць цього імені також є багато акторок, співачок, журналісток та письменниць. І це не дивно, адже навіть ті Насті, які присвячують все своє життя науці або юриспруденції, в душі все одно лишаються маленькими дівчатками, які люблять придумувати фантастичні світи та дарувати оточуючим миті щастя.

Насті вміють заробляти гроші, але ніколи не вважають їх чимсь дійсно важливим. Вони легко роздають свої фінанси, допомагають іншим, витрачають гроші на подарунки та подорожі.

Особисті стосунки

Настя ніколи не пройде повз людину, якій дійсно погано. Вона почне вирішувати всі проблеми, не думаючи про свої власні негаразди. Через таку доброту Анастасії досить часто стають жертвами шахраїв. Дівчата, які звикли поводитися чесно, просто не можуть повірити, що хтось здатен на підлість.

Саме тому, обираючи чоловіка, Насті треба звертати увагу на такі якості, як доброта, чесність, благородство, відданість, сміливість і вміння реалістично дивитися на речі. Саме з таким хлопцем Настюша почуватиметься спокійно та зможе бути впевненою в тому, що він захистить її від всього світу і завжди любитиме за її відкриту та чуттєву душу.

Аби отримати від життя те, чого дійсно хочеться, Настям треба завжди лишатися самими собою, пам’ятати, що люди люблять їх саме за яскраві посмішки і добрі слова, а також не забувати пор свої таланти і завжди їх розвивати.

Серед володарок цих імен є такі відомі жінки, як Анастасія Вертинська, Анастасія Волочкова, на чиїх прикладах Анастасії можуть побачити, що їм підвладно абсолютно все. Просто треба менше лінуватися і капризувати, більше прислухатися до думок мудрих людей та гармонійно поєднувати романтичність натури зі здоровим реалізмом.