Як стати гарною та впевненою в собі

Питання про те, як стати гарною, хвилює дівчаток ледве не з народження.

В дитячому садку, школі, університеті завжди є ті, в кого закохуються хлопчики і ті, хто лишається осторонь та зовсім не отримує уваги. Дівчатка питають у батьків, що з ними не так, починають комплексувати, переживати, втрачають віру в себе. А якщо оточуючі ще і сміються або знущаються, то результатом стає повна зневіра. Тому питання про те, як стати гарною дівчиною необхідно вирішувати ще в юному віці. Інакше потім можна пожалкувати про втрачений час та можливості.

Краса та віра в себе

Насправді, гарними завжди є ті люди, які вміють любити себе, приймати та вдосконалювати. І зовсім неважливо, яка в у них фігура, зріст чи розмір взуття. Напевне, кожен зустрічав досить пухкеньких дівчат, які подобаються хлопцям. І в чому ж їх секрет? В тому, як ці панянки себе подають. Наприклад, якщо у дівчини є зайва вага, вона може зробити акцент на своїх жіночих принадах, затягувати талію в корсети, носити дуже елегантне вбрання. А ще, мабуть найважливіше, почуватися жінкою на сто відсотків.

Вже давно зрозуміло, що зовнішні дані – це не стовідсоткова гарантія того, що людину будуть вважати дійсно гарною. Є жінки, які мають чудову фігуру, витончені риси обличчя, а поводяться при цьому як хлопці, вдягаються у перше, що потрапило під руку та ніколи не користуються косметикою.

І, як показує практика, на таку дівчину чоловіки звертають увагу набагато рідше, ніж на ту, яка не має таких прекрасних зовнішніх даних, але завжди вдягається зі смаком, підбирає зачіски та макіяж, що вони їй дійсно пасують і ніколи не поводиться, наче «пацанка», а несе себе, немовби вона – справжня королева.

Рекомендуємо:

Як стати гарною та полюбити себе

Щоб гарно виглядати, в першу чергу, дівчина має щиро повірити в те, що вона на це дійсно заслуговує. Саме через комплекси багато представниць слабкої статі просто не здатні підсвідомо переступити через себе та сказати: «Так, я чудова і я заслуговую уваги та кохання». Вони можуть нескінченно худнути, купляти модні речі, але все одно на них ніхто і не подивиться. Це все тому, що люди відчувають одне одного на енергетичному та емпатичному рівні. Дивлячись на таку особу, чоловіки на підсвідомості відчувають її нелюбов до себе, а коли людина не любить себе сама, то чого її мають полюбити оточуючі.

Тому, щоб стати гарною, в першу чергу, необхідно подивитися на себе в дзеркало та промовити: «Я люблю себе, я заслуговую на щастя. Я сильна, розумна і мужня. І якщо мені в собі щось не подобається – я це виправлю. А якщо я чогось не зможу виправити, я знайду інші плюси та примножу їх». Лише усвідомивши це, можна починати працювати над собою та очікувати на реальний результат.

Часто стається так, що дівчина в 30 виглядає набагато краще ніж в 20. Просто десять років назад вона не вірила в себе. Фігура здавалася надто поганою, зовнішність – надто посередньою. На неї не звертали увагу хлопці, тому панянка завжди ходила з опущеною головою і нав’язливою думкою, що над нею можуть тільки сміятися. А потім, навчившись любити себе, вона переглядає свої фото та розуміє, що виглядала може трохи гірше, аніж через десять років. От тільки так сильно не любила себе, що не могла побачити принади та підкреслити їх.

Звісно ж, полюбити себе не так просто. Для цього потрібна не тільки віра, а ще і хороше оточення, яке буде мотивувати, підказувати, хвалити та захищати. В цьому питання дати одну конкретну пораду дуже важко. Але, як показує життєвий досвід, треба не замикатися в собі, бути відкритими до спілкування. розширювати коло знайомств. Нехай це будуть лишень друзі, а не шанувальники, та з часом, вони допоможуть знайти в собі краще і позбутися від комплексів.

Проблеми з зайвою вагою

Сьогоднішні еталони краси, які пропагують з моніторів та сторінок глянцевих журналів – це стрункі, дівчата з красивими формами. І в цьому, до речі, немає нічого поганого. Адже коли людина добре виглядає, вона працює над собою, стає здоровішою і фізично сильнішою. Тому коли дівчина вважає себе страшною через негарну фігуру, замість того, щоб плакати, розказувати, що у неї широка кістка та з’їдати чергове тістечко, треба чесно собі сказати : «Я лінива. Я виглядаю не так, як хочу, бо мені не стає сил зайнятися собою та взяти себе в руки. Я можу щось змінити, та доведеться тяжко попрацювати. І результат я побачу не через день, чи тиждень, а через місяці. Та він буде дійсно дивовижним».

Зразу ж треба підкреслити, що подібний метод не підходить до випадків, коли у жінки є проблеми зі здоров’ям або якісь гормональні порушення. В такій ситуації треба просто прийняти себе, та навчитися підкреслювати жіночність, не зважаючи на кількість кілограмів.

Та повернемося до схуднення. Щоб стати красивою дівчиною, не можна просто перестати їсти і сподіватися, що все вдасться. По-перше такі стреси приводять до серйозних захворювань. І мова іде не тільки про анорексію, але і про проблеми з репродуктивною системою, поганий імунітет та багато чого іншого. Дуже часто двадцятирічні дівчатка просто перестають їсти, а потім дивуються, чому у них ламке волосся, нігті в жахливому стані, сил ні на що не вистачає, і любов до себе так і не приходить. Це все тому, що обрано неправильний підхід. І, до речі, якщо людина не доводить себе до анорексії, врешті решт вона зривається, починає їсти все підряд та набирає ще більше, ніж втратила.

Отже, щоб стати гарною, необхідно дотримувати двох правил: правильно харчуватися та обов’язково займатися спортом.

Здорове тіло – гарне тіло

Так, процес схуднення складний і він вимагає відмови від багатьох продуктів, які так люблять люди з надмірною вагою. Але відмовляючись від одного, треба замінити це іншим кориснішим.

Страви насичені білком, салати, продукти, в яких є речовини, що пришвидшують метаболізм – ось основа для правильної дієти. А ще, коли худнеш обов’язково треба їсти, причому не менше 5 разів на день. Справа в тому, що коли людина рідко споживає їжу, організм «думає»: «О Боже, це може я в останнє їм, треба максимум відкласти в жир» Відповідно, зайві кілограми втрачаються надто тяжко і повільно. Коли людина дозволяє собі нормально харчуватися, таких проблем не виникає.

Ну і, звісно ж, спорт. Без нього ніколи не стати стрункою та підтягнутою. Так, саме стрункість – це найважливіше, а ніяк не кількість кілограмів. Адже кістка таки дійсно може бути тяжкою, через що дівчина буде важити більше, ніж її подруга чи знайома. Проте, це зовсім не значить, що вона гірше виглядатиме. Тому тим хто худне, не варто ставати на ваги. Краще щотижня робити заміри та просто дивитися на себе в дзеркало. Втрачені кілограми завжди візуально помітні.

Що ж стосується спорту то тут кожен вибирає свій шлях. Перші ідуть на фітнес, інші – в тренажерний зал, треті бігають, а четверті мають силу волі, щоб займатися самостійно. Неважливо, що саме буде обрано, головне, щоб спорт став невід’ємною частиною життя.

Не можна дозволяти собі розслаблятися і лінуватися. Одне згаяне тренування може призвести до того, що людина просто закине все і знову почне набирати вагу. До того ж, завдяки вправам м’язи і шкіра підтягаються, тому не з’являється жахливих розтягнень, які можуть бути при швидкій втраті ваги.

Якщо все робити правильно, вживати тільки здорову їжу та займатися спортом щодня, за півроку можна втратити 25-30 кілограмів. Так, шість місяців здається величезним строком, але в реальності час минає дуже видко, а результати лишаються назавжди. (Звісно ж тільки в тому випадку, коли дівчина продовжує займатися спортом і не дозволяє собі переїдати).

Цікаве відео про дівочу красу

Дівчина розповідає про свій досвід роботи над красою.

Імідж та стиль

Щоби стати гарною, недостатньо лишень привести до ладу своє тіло. Дуже важливим є і вибір одягу. Для багатьох дівчат основна проблема полягає в тому, що вони купляють речі, які їм подобаються, замість тих, що дійсно пасують. Так, сукня або спідниця можуть бути дійсно прекрасними, але якщо вони дисгармонують з зовнішністю та загальним стилем – немає сенсу витрачати гроші. Варто сказати собі: «Так, це чудова річ і вона прекрасно сидить на моїй подрузі, але не на мені. Тому я її віддам, а собі виберу те, що буде підкреслювати мої принади».

Ще одна проблема, з якою зіштовхуються дівчата, намагаючись стати гарними – це невміння витримувати один стиль та кольорову гаму. Сьогодні інтернет кожному дає можливість отримати будь-яку інформацію. Тому якщо панянка не знає, як краще компонувати речі треба почитати відповідні статті та нарешті розібратися з тим, що їй пасує, а що ні.

Насправді, це не так складно, як здається на перший погляд. І це зовсім не означає, що необхідно йти проти своїх бажань, свого справжнього «Я», та обирати стиль, який не подобається. Насправді існують десятки варіантів, щоб вдягатися відповідно до настрою та душевного стану, при тому лишаючись стильною і модною.

А ще, треба пам’ятати, що далеко не всім людям підходять однакові стилі. Наприклад, дівчина зростом в 180 сантиметрів буде недоречно виглядати в милих «дитячих» образах. Зате вона може бути неперевершеною в офіційному стилі. А от маленька на зріст, тоненька «Дюймовочка» навпаки і в 30 років має право дозволяти собі милі речі, оскільки вона і сама виглядає, наче школярка.

Мистецтво зачісок та макіяжу

Дівчина з красивим макіяжем

Багато дівчат чомусь думають, що тих знань, які вони отримали в старшій школі вистачає, щоб гарно нафарбуватися. А волосся можна просто розчесати і все буде чудово. Насправді це не так. Робити мейк-ап, який пасує – це мистецтво, і йому необхідно вчитися. Є маса відеороликів та інших навчальних посібників, де чітко, зрозуміло і доступно розказують про те, як зробити себе гарнішими. Тому дівчина, яка бажає стати гарною, просто немає права казати: «Я не вмію фарбуватися». Врешті-решт, макіяж, це не програмування, і тут не треба особливих знань, щоб все зробити правильно. Просто необхідно не пошкодувати грошей на якісну косметику та попрактикуватися.

Подібні речі можна сказати і про зачіски. Є дуже багато простих, але ефектних способів вкласти волосся. І на це не треба витрачати години, вистачить і десяти хвилин. Але і в цьому випадку теж потрібна практика.

Буди красивою – це приємна робота

Отже, якщо підсумувати все вищенаведене, щоб стати красунею, кожній жінці треба навчитися любити, приймати себе, та щиро вірити в те, що вона дійсно заслуговує на щастя. А також бути готовою працювати над собою і ніколи не опускати рук.

Жіноча краса і привабливість – це непросто очі, губи, талія чи довгі ноги. Це постійна робота над собою, вироблення свого власного іміджу, «виховування» смаку. Одні відчувають, що треба робити, аби бути неперевершеними, інтуїтивно, іншим треба цього навчатися.

Гарантую вам, стати красивішою і впевненішою в собі може кожна. Головне мати справжнє бажання і впевнено рухатися до своєї мети, не звертаючи увагу на тих, хто говорить неприємні речі. А ще, любити свою жіночну сутність і дозволяти собі бути ніжною, витонченою, романтичною, особливою. Коли чоловік відчує, що поруч з ним знаходиться справжня принцеса, він завжди захоче стати її лицарем.